arkadaşlar bisküvi ile ilgili soru

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve DarkNRoll tarafından 29 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    üniversite öğrencisiyim ve derslerim yoğun olduğu için beslenme konusunda sıkıntı yaşıyorum.yemekhane 1den sonra kapalı.pazartesi salı cuma ve cumartesi günleri antrenmanım var.cuma ve cumartesi düzgün beslenebilirim,fakat pazartesi ve salı günleri antrenmandan 2 saat öncesi kadar şu ürünü tüketip antrenman'a öyle girmeyi planlıyorum

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/eti-form-light-14-8-t60037.html

saat 12-12 buçuk gibi yemekhanede öğle yemeğimi yiyorum.öğle yemeğinde 100 gram kadar karbonhidrat ve 30 gram kadar protein alıyorum.antrenmandan 2 saat kadar önce 3-4 paket bundan tüketip antrenmana girmeyi düşünüyorum.yaklaşık 90-120 gr karbonhidrat yapıyor.antrenmanda enerji ve açlık sorunumu ortadan kaldırır diye düşünüyorum.protein konusunda da antrenmandan hemen sonra whey içtiğim için aminoasit dengesinde sorun çıkarmaz diye düşünüyorum.görüşleriniz nelerdir?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Yapilacak baska birsey yoksa olabilir.

Ancak canta icine beslenme cantasi fikri herzaman daha cazip geliyor bana.

Her turlu rafine urune gicigimda :)

3. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    brhmcr,teşekkürler yorumun için :) onu ben de düşündüm ama yiyecek yer yok okulda malesef,hani sınıfın bi köşesine geçip yiyeyim desen derste olmaz,aralarda hiç kimse sınıftan çıkmıyor sıkıntı olur.lisede götürürdüm ama üniversitede sıkıntı oluyor..

4. brhmcr

brhmcr Guest

Biskuvi yerine meyve dusunsen o araya?

5. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    burada bitarif vardı yumurta yulaf ve süt kesiğindeki peynir altu suyundan kek yapmışlardı tek eklemen gereken kabartma tozu. hadi sütü kesmeklede uğraşma sadece yumurta ve yılaf ezmeli bir kek bile iyi öğündür sar aliminyum folyaya dilim dilim yersin:)

6. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    antrenmandan önce meyve şekeri rahatsız etmez mi? bir de ne kadar önce yemeliyim o meyveyi?

7. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    elma ye 2-3 saat evel

8. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    dostum o tarifi bulabilirsen bana memnun olurum :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:31 ----------

100 gram elmada 15 gr karbonhirat var çok düşük bi değer

9. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    yemek tarfileri bölümünde mevcut oralarda bir bakın. çok pratik ve kolayca aliminyum folyaya sarılıp çantada taşınacak cinsten bol karbo bol protein enfes bir tarif hemde basit. elmayı meyva yiyeceksen örnekledim zaten. elmanın ayrı faydalarıda var sadece karbo değil.

10. brhmcr

brhmcr Guest

:) Muz dene - 1,5 - 2 saat once

11. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    muzdaolablir evet ,sarılarından çok yeşil ve sert olanlarını seç muz sardıkça kana daha hızlı karışıyor. nekdar kabuğu yeşil ve içide sertse o kadar geç kana karışır.

1 kişi bunu beğeniyor.

Sayfayı Paylaş