Arkadaşlar bir bakarsanız sevinirim.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve grunge man tarafından 26 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. grunge man

grunge man Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler arkadaşlar.7 aydır vücut geliştirme ile uğraşıyorum ama benim göğüs ve arka kol kaslarımda asimetri var.sol kolum ve göğsüm sağa oranla daha büyük. ve kötü bir görüntü meydana geliyor.bunu nasıl düzeltebilirim? internette bayağı aradım ama bunun hakkında bir yazı bulamadım. yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. barbosa

barbosa Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    grunge man, antremanında dumbellarla çalışırken örneğin sehpada göğüs press yapıyorsun küçük olan göğsünden tarafa 10 kilo alıyorsan sağ kola 7.5 alman faydalı olacaktır,aynı şey arka kol içinde geçerli fransız çalışıyorsan sol kola 10 sağa 7.5 alırsın ancak bu şekilde farkları eşitleyebilirsin.

3. grunge man

grunge man Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu benimde aklıma gelmişti çok teşekkür ederim tavsiyen için

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş