Arkadaşlar bir bakar mısınız...

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve abdullahakcan026 tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. abdullahakcan026

abdullahakcan026 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar ben body başlayalı 2 ay oldu ama çok zayıfım beslenmeye dikkat etmeye çalışıyorum ama dersler çok zor olduğu için çok fazla zaman harcayamıyorum genelde okulda oluyorum düzenli beslenemiyorun

2 ay önce İlk başladığım zaman antrenmandan sonra
    Bunlar da 2 ay sonra
    Birde göğsümde genetik bir bozukluk olduğunu düşünüyorum göğüslerini alt tarafı içe çökmüş bir şekilde ...
    Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

bodykazm bunu beğendi.
  2. Akın Gülgeç

Akın Gülgeç Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    konya
    kilo almak zor bir iştir disiplin ister günluk kalori ihtiyacinin 1000 calori üstune cikmani önerorim gögüsleride sorun etme orda kas yok o yuzden oyle duruyo kas kutleni artirdikca düzelir

3. abdullahakcan026

abdullahakcan026 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yorumun için çok teşekkürler akın dikkat etmeye çalışıyorum ama hep okuldayım bu arada ben bayağı zayıf birisiyim boy 1.78 kilo 60

4. Akın Gülgeç

Akın Gülgeç Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    konya
    ac kalmamaya calıs okulda tenefuslerde filan yulafli biskuvi ye en pratik o olur senin icin agirlik idmanlarini ihmal etme sen vücudunu degisime zorladikca o eninde sonunda buyüyecek

5. Mirac Barlak

Mirac Barlak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İstanbul
    Baslamadan once kac kiloydun?

6. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Fiziğin iyi görünüyor sorun etme fakat kg kaybın var protein almalısın devamlı bir şekilde kardiyo ile vücudunu ısıtıp egzersizlere başla ne yap! Şınav çek göğüs kasların için,mekik ve bel haretleri yap,Barfix kaldır kolların biraz daha güçlü olsun ama her gün mutlaka şınav çek kollarının ve göğüs kaslarının gelişmesi gerekiyor ve kendi kapasitene göre sen kendim belirlersin ama benim önerim sana ağırlığı başlangıç için 5 'er kg dambılın olsun kendine ait omuzlarını,kollarını,bileklerini,bacaklarını çalıştır squat hareketi yap dambılla spor hayatında başarılı egzersizler :D
    Yardımcı Videolar
    http://www.uzmantv.com/omuz-kaslarini-gelistiren-dumbell-egzersizleri-hangileridir

http://www.uzmantv.com/evde-yapabilecegimiz-bel-ve-karin-egzersizleri-nelerdir

7. abdullahakcan026

abdullahakcan026 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Başlamadan önce 54 kg kendi fiziğime göre güçlüyüm bu herkesi şaşırtıyor bench Press de 60 kg basıyorum bu benide şaşırtıyor çoğu harekette partnerimden daha fazla kaldırıyorum 15 tane falan barfiks çekiyorum 30 35 tane şınav

8. abdullahakcan026

abdullahakcan026 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    54 kg

9. abdullahakcan026

abdullahakcan026 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Başlamadan önce 54 kg kendi fiziğime göre güçlüyüm bu herkesi şaşırtıyor bench Press de 60 kg basıyorum bu benide şaşırtıyor çoğu harekette partnerimden daha fazla kaldırıyorum 15 tane falan barfiks çekiyorum 30 35 tane şınav

10. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Başka bir şeyden bahsedeyim, omuzların önde, duruş bozukluğun var. Çok ileri seviye değil ama kollarını serbest bırakınca vücudun yanında değil önünde kalmış, baş parmakların karşıyı işaret etmesi gerekirken içeriyi işaret ediyor. Aynı sorun bende de olduğundan bu dönem duruşumu düzeltecek şekilde çalışıyorum. Eğer yapmıyorsan şunu yapmaya çalış, ön omuzu vuran egzersizleri azalt, arka omuz ve sırtı çalıştıran egzersizleri arttır. Örneğin, bench press, ön omuzu çalıştırıyor, overhead press de. Bunların üzerine eğer yapıyorsan front raise yapma mesela. Pendlay row ve reverse flies ve/veya facepulls ekle. Çekiş egzersizlerine itiş egzersizlerinden daha çok önem ver. Bu duruş çağımızın masa başı hastalığı, çoğumuzda olduğu için normal gibi geliyor ama değil.

bodykazm bunu beğendi.
  11. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Bench press çalışmış olman çok iyi bir şekilde göğüslerini çalıştır ve kaslarını büyült geliştir başarılar ;)

abdullahakcan026 bunu beğendi.
  12. abdullahakcan026

abdullahakcan026 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Haftada 2 gün e birer tane çekiş hareketi ekliyim çok saol dostum ne kadar sürede düzelir bu bozukluk

Sayfayı Paylaş