arkadaşlar beslenmem çok yanlış ama.(okadar kişi görüp cevap yazmıor)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve rapperuzi tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    çok fazla kilo verdim şuan boyum 1.90 kilom 100 ama vücudumda sarkma var göğüs ve karın bölgesinde sadece çok rahatsız edior beni
    günde 2 öğün yemek yiyorum 1000 kalori bile almıorm protein ağırlıklı besleniyorum artık yemek yemek gelmior içimden 2 öğğün yetiyo
    ne kadar doğru? bu vücud ne kadar sürede toplanır bi 8 kg fazlam var onu 20 günde vermek amacım l-carnitin kullanıyorum
    bana güzel kalorisi az proteini bol bir beslenme programı verirmisiniz?
    http://i.hizliresim.com/Kn2PaN.jpg

2. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    hızlı kilo verme sonrası sarka olması cok normal zamanla o sarkmalarda düzelecektir biraz sabır gerekiyor beslenmeye gelince beslenme konusunu iyi araştırman lazım forumda bunla ilgili birsürü makele var hepsini okumuna tavsiye ederim kilo vermek isteyenlerin en büyük yanlışı karbonhidratı kesip proteine yüklenmektir ki bu en cok yapılan hatalardan dır günde iki öğün bir sporcu için cok yetersiz 3/4 saatte bir yemek yemek gerekiyor ufak porsiyonlar halinde patates , pilav , makarna , tavuk gogusu , biftek , brokoli , yesillikler vb. vb sana tavsiyem beslenmeyle ilgili okuyabildiğin kadar güvenili kaynaktan makale okuman spor salonundaki boş beleş bilgisiz adamları dinlersen zamanın da benim yaptıgım gibi zamanını boşa harcarsın umarım yardımcı olabilmişimdir.

Sayfayı Paylaş