arkadaşlar ben rcss pro antium , bcaa, glutamin kullanıyorum antibiyotik etkilermi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Dowan tarafından 27 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Dowan

Dowan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar ben hastalandım ve şu an gayet iyiym ama doktor antibiyotik tedavisi uyguuyor bu süre zarfında kullandığım supplementleri sizce kullanıyimmi tam olarak iyileşene kadar spor yapmamamsöylendi kas kütleside kaybetmek istemiyorum sizce ne yapmalıyım

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Ben off günlerde supplement kullanılması taraftarı deilim.Olduğunca besinlerden desteğimi alıyorum.Off günlerde kullandığım tek supplement zinc(saf çinko) oluyor.Günlük protein ihtiyacını karşılıosan protein tozunu felan kullanma aynı şey bcaa ve glutamin içinde geçerli.Antibiyotiğin etki ediceğini sanmıyorum supplementlere ama ben antibiyotik kullanılması taraftarı deilim hasta olduğumda olduğunca c vitamini almaya ve dinlenmeye önem veririm.Hastaykende ant. yapma olabildiğince dinlen ve beslenmene özen göster.Tekrardan geçmiş olsun bu arada :)

3. Dowan

Dowan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    zaten bende taraftarı değilim 1 yıldır hastada olmuyorum ama işte 1 hafta yattım evde baktım olmuyo hastaneye götürdüler annemler onlar yazdı antibiyotiği bu arada görüşün için saol bana yol gösterici oldu

Sayfayı Paylaş