Arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve zzmurat tarafından 14 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zzmurat

zzmurat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim umarım doğru yere konu açmışımdır.eğer yanlış yaptıysam özür dilerim. tecrübeli arkadaşlara birkaç sorum olucak lütfen yardım ederseniz çok sevinirim.
    öncelikle 7 aydır düzenli haftada 4 gün spor yapıyorum. 24 yaşındayım 1.73 boyundayım. spora başladığımda 52 kiloydum şuan 60 kiloyum.zayıf bir yapıya sahibim.
    beslenmem düzenli fakat çok az yiyorum iştahim yok buda canımı çok sıkıyor.hacimlenmek istiyorum.
    spora başladığımda kollarım 30 cm di. şuan 36 cm. sizce bu 7 ay da iyi bir artış mı? ( kollarımın acilen genişlemesini istiyorum ne yapmam gerekir)?
    vücut yapım yağsız ve kaslı (spora başlamadan öncede vücudum şekilliydi) şuan eski halime göre biraz daha iyiyim ama tatmin etmiyor maalesef :(
    ve yaklaşık 3 aydır vücudumda ölçü alamıyorum artış yok çok az kolum 3 aydır yarım santim genişledi. sizce bunlar normal mi beslenmeden mi kaynaklanıyor?
    hocama sorduğumda vücut kas yapmaya bekliyor merak etme bir kaç ay sonra patlıcaksin diyor ama ne kadar doğru sizce?
    lütfen bana yardım edin ben gelişmek istiyorum kas kütlemi arttırmak istiyorum ne yapmam gerekiyor?
    idman programım şu sekilde: pazartesi göğüs - kol , salı kanat - arka kol , perşembe omuz - bacak , cuma tekrar göğüs - kol
    ve göğüslerim çok ufak ne yapsam 7 aydır çıkartamadım hocam göğüs genetiğimin zayıf olduğunu ve geç çıkacağını söylüyor. kilo olarak ta bench te 65 kg max girebiliyorum sizce iyimi ? 4x8 şeklinde yapıyorum tüm hareketleri. ve son olarak kullandığım supplement ler şunlar sizce doğrumu kullanıyorum?
    antremandan yarım saat önce bir ölçek creatine , antreman esnasında xtend (bcaa ve glutamine) , antreman sonrası dymatize iso100 whey protein 2 ölçek ve bir ölçek creatine şeklinde kullanıyorum (creatine 2 haftadır kullanıyorum). lütfen bana yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkürler..

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş