arkadaşlar aklıma takılan bi yağ yakma problemi???

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve haydar_215 tarafından 18 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. haydar_215

haydar_215 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 1 yıldır body sporu ile uğraşıyorum. yağlanma problemim var.aklıma gelen hani şu televizyonlarda falan gösterilen "sauna" kemerleri falan var istediğin bölgeye yüksek ısı vererek yağ yakımını sağlıyo. acaba onlardan alsam bi faydası olur mu? vede bu kemerler yüksek ısıdan dolayı adeleye bi zararı olurmu ? aklıma takılan soru bu arkadaşlar. bayadan beri kafamı kurcalıyan bi konu bu. burda bu işi iyi bilen arkadaşlar var forumu aşşa yukarı 6 -7 ay gibi bi zamandır takip ediyorum ara arada olsa.arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim.şimdiden teşekkürler.saygılar...

2. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    o ve benzeri ürünler, yağ yaktırmaz...sadece su kaybettirirler...reklamları ciddiye almayın...

3. Posseidoon

Posseidoon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    reklamlar ve tüketim toplumu olmak

Dostum reklamlar a kesinlikle aldanma sakın adamlar pro ları çıkartıolar televizyona ve AB KİNG Pro gibi bir aletin insanları zayıflatacağını söylüyolar. :) bu cok komik vede aynı zamanda umut tacirliği

Calismalisin vede diyet i (sağlikli beslenme = Diyet Kelimesi bile insanlar rejim olduguğunu zannettikleri için) Uygulamalisin yani bu nedir

Yüzde 55 karbonhidrat

Yüzde 35 Protein

Yüzde 10 yağ

bodycinin diyeti budur

Calişmadan asla ve asla sonuç alamassın haftada 3-4 gun kardio yap şekeri ve yağı sinirlandir

Çok kolay olacak her sey 3-4 ayda sonuca ulaşırsın .

Sayfayı Paylaş