Arkadaşlar affınıza sığınarak bişey sormak istiyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve trapcode tarafından 29 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. trapcode

trapcode Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar hepinizin affına sığınarak birşey sormak istiyorum.

Vücut geliştirme antremanlarına başlayalı bugün yaklaşık 1 ay oldu. Ben antremanlara başlamadan 5 ay boyunca diyet yaptım ve yemek yeme alışkanlığımı baya bi değiştirdim. 97kg dan 82kg ya düştüm.

Antremana başladığım tarihten itibaren diyeti bıraktım ve protein ağırlıklı yiyecekler tüketmeye başladım. her sabah 3 yumurta 1 sarısı, süt, lor+çökelek yiyorum. Öğlenleri tavuk pilav ve salata yiyorum. Akşamları ise sebze yada baklagil yiyorum. Böyle bi beslenme şeklini ilk defa uyguluyorum ve sıkıntı şuki tekrar çok özür dileyerek söylüyorum dışkımın rengi çok açık. Acaba böyle bişey normal mi? Yoksa bir hastalık belirtisi olabilir mi ?

2. ForzaBeşiktaş

ForzaBeşiktaş Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    Antremanı ne zaman yapıyorsan sonrasında alacağın öğünü protein ağırlıklı yaparsan faydasını görürsün. Ara öğün yeme yapma şansın varsa atlamamaya özen göster. Bir meyve olabilir bu mesela.

Ama asıl dışkı sorununa gelecek olursak bu sanırım beslenmenle alakalı bir durum olarak görünüyor. 5 ay kadar diyet yaptım diyorsun ve şimdi de düzenimi değiştirdim diyorsun. Düzenin değiştiyse yediklerinde değişti.
    Ben herhangi bir sorun olduğunu sanmıyorum. Eğer ki karın ağrısı mide bulantısı baş dönmesi vs. gibi sorun olmuyorsa herhangi bir sorun olduğu düşüncesinde değilim.
    Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yorum yazacaktır.
    Şimdiden başarılar spor gelişimde. weightlifter

Sayfayı Paylaş