Arkadaşlar acil

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Polat4568 tarafından 24 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Polat4568

Polat4568 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    8
    Spora devam etme kararı aldım ve kendime bir zma supplementi alcam. Bu bana fayda sağlayacaktır iifym ile devam edicem bodybuildinge.
    Neyse bir sorum var sporcubesinleri.com.tr de indirim varmis 149 tl üzeri alışverişe 20 tl indirim diye bende bir bcaa bakayım deneyim belki olur indirim kodu dedim bsn dna bcaa denedim sepete ekledim üye oldum indirim kodu olan SPORCUBESIN yazdım ve 35 tl ye falan düştü tam hatirlamiyorum ama yaşım tutmadığı için ve kredi kartım olmadığı için yapamadım kargo ücretsiz eğer bu siteden alışveriş yapan varsa veyahut verdiğim kodla yapacak olan olursa bilgilendirse memnun olurum
    Kod için rica ederim

2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Zma rahatlikla eczaneden magnezyum, cinko, b kompleks vitamini alaraka daha ucuza edinebilirsin. If vs yapacaksan zaten bcaa ya bosuna para verme protein alimini saglam kaynaklardan yap yeterli bcaa almis olursun. O parayi da ozledigin yemeklere, restaurantlara harca.

Polat4568 bunu beğendi.
  3. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    DOstum flexible dieting ile zaten makronu tutturman lazım olucak.proteinifalan tutturman lazım.ama tuttuman zor olmaz.supllementi boşver.günlük lif ve vitamin ihtiyacını karşıla.geri kalan kalorini istedigin gibi kapat eğlence haline getir sporu.zma bende düşünüyorum

Polat4568 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş