Arkadaşlar Acil yardımınıza ihtiyacım var.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Onurtemurhan tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Onurtemurhan

Onurtemurhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar daha önceden vücut geliştirme geçmişi olan bir insanım bir sakatlık sonucu bıraktım 1 yıl sonra tekrar başladım 1 ay boyunca gainer ve yemek desteğiyle 68 kilodan 74 kilo ya çıktım boyum 1.80 bu kilo üzerine yapmayı düşünüyorum fakat asıl sorum şu 1.ay geçtikten sonra PROTEİN+CREATİN+GLUTAMİN+BCAA kombinasyonu yapabilir miyim erken mi olur? öğrenciyim paramın boşa gitmesini istemiyorm.

DİP NOT: yeni başlayan antremanı kesinlikle yapmıyorum yaptığım antremanlarda ağır kilolar kaldırıyorum uzun süre vücut geçmişim olduğu için başlamayı düşünüyorum.

2. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    kardeşim birinin çıkıp sana evet kullanmalısın demesini ister gibi bir halin var:) senin haricinde başkalarıda sağlam antreman çıkartıgını düşünüyorsa beslenmende full artı full değilse kullanabilirsin ama benim tavsiyem öncelikle sadece protein tozuyla başla daha sonra bcaa ve createin eklersin glutamin bana göre gereksiz çünki bcaa glutaminin yaptıgı işi görecektir çok iyi sürükleme yapanlar bcaa amino ve glutamini ayrı kullanmalıdır şahsi görüşüm

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş