arkadaşlar acele yardım amino mu? glutamin mi ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sherchie tarafından 10 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sherchie

sherchie Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    evet arkadaslar 190 cm boyunda 75 kiloyum 4 aydır yapıyorum ama pek bişey olmadı supplement e başlıyorum
    Bsn Shyntha 6 protein tozu + gaspari creatin + multipower 2200 mü alsam yoksa glutamin mi alsam bi yardımcı olurmusunuz

2. FedoR

FedoR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    acil yardım derken aminoasit kıtılığından ölüm döşeğindemisin ona göre cevap verelim

denizgnr97 bunu beğendi.
  3. sherchie

sherchie Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    acil derken supplementleri sipariş verecem bilgisi olan arkadaşlardan bilgi istiyorum.

4. brhmcr

brhmcr Guest

En az 6 ay calisip kendi olculerini gormeni tavsiye ederim supplemente baslamadan once. Ama yok ben oldum diyorsan en azindan sadece protein tozu ile basla derim. BSN Syntha zaten Glutamine Peptides lerine sahip, 4 aylik sporcu olarak sanmiyorum ki cok asiri siddetli ( heavy duty tarzi) idman yapasin.Dolayisiyla recovery icin Syntha daki glutamine yeterli oalcaktir. Creatin icin bence erken bir plato gor ondan sonra creatin gelsin derim. Illa bunlar olacak soruma cevap ariyorum dersen glutamine synthada oldugu icin tercihim ekstra amino olacaktir.

5. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    Arkadaşım protein tozuna boşuna para kaptırma zaten forumda araştırırsan amino asitlerin protein tozlarından öncelikli olduğunu görürsün. Protein tozu, daha çok protein açığını kapatmak içindir

6. sherchie

sherchie Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    cevabin icin çok teşekkur ederim. ben 8-9 ay çalışmışımdır toplamda ama fazla bişey olmadı aralıklı olarak yaptım ama en başta kollarım 27cm di simdi 31 cm ve artık ilerlemedigi icin supplement e başlamaya karar verdim bu şekilde bu supplementleri alırsam faydasımı olmaz yoksa bana zararı mı olur tam anlayamadım.Bunları alırsam iyi olmazmı?

7. brhmcr

brhmcr Guest

Zararli olur demedim, ancak gerekli mi acaba su an icin gerekli mi sorusunu sormani istedim kendine. 27 den 31 cm e cikan kollarin var gelisim gosteriyorsun ve gostereceksin de. Bence bir muddet daha beslenmeni kuvvetlendirerek (yumurta, tavuk kirmiz et) devam et ardindan protein tozu ekleyebilirsin protein tuketimin eksik gelirse. Gelisimin durduguna inaniyorsan, bunu asmanin dogal yollari var.Idmanlarinda farkli hareketler, dinlenme araliklari, farkli gunler, saatler uygula, protein ve karbonhidrat alimini artir.Butun bunlari yaptin hala gelisim yok, protein icin whey eklersin, creatin ile kombine edebilirsin.

8. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.311
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız <!-- / message --><!-- sig -->

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş