Arkadaşlar 1 ay oldu fitness a başlayalı. Lütfen bi bakın ne kadar yol aldım iyi mi kötü mü?

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve gambler96 tarafından 9 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gambler96

gambler96 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    IMG_2367.JPG IMG_2493.JPG Merhabalar herkese. Sitenize yeni üye oldum 1 aydır fitness yapıyorum.
    Öncesi 1 ay Sonrası
    1.75 boy 1.75 boy
    76.6 kilo 73.1 kg
    %20 yağ %17.7 yağ

Nasıl yol kat etmişim bi de arkadaşlar diğer sorum da hiç kas alamadım. Normalde 1 saat ağırlık çalışıyorum. 1 saat de kardiyo yapıyorum. 20 dk bisiklet 20 dk eliptik 20 dk koşu bandı 7-10 km hız. Yediklerime dikkat ediyorum. Sanırım 90 gr dan fazla protein almıyorum. Alamıyorum. Kas kütlesi ayda ne kadar alırım ne yapmam lazım. Yorum yapan abilerime kardeşlerime şimdiden teşekkür ederim

2. Hakan4961

Hakan4961 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Bence 1 ay için gayet iyi . Yağ yaktığınız net belli oluyo . Böyle devam ederseniz 3-4 ay'a kadar çok iyi bir vücut çıkar . Eğer ağırlık çalışıyosanız bana göre en az kilonuzun 2 katı protein alın . 140-150 gr protein sizin için yeterli olur . Beslenmenizden biraz bahsedebilir misiniz ?

3. gambler96

gambler96 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Öncellikle teşekkür ederim. Biraz detaylı yazıcam kusura bakmayın. Haftanın 4 günü üniversteye gidiyorum bu yüzden 6 da kalkıyorum. Kahvaltı yapamıyorum. Okulda sadece çorba içiyorum. Kesinlikle poğaça vs. hamur işi tüketmiyorum. Öğle yemeği et balık salata vs. Akşam tavuk. Ama kesinlikle karbonhidrat yok. Sadece yulaf ezmesi o da güç versin diye sporda. Evde olduğum 3 gün ise sabah yağsız lor 5 yumurta beyazı süt. Diğer öğünler genelde tavuk falan yiyorum. Ama hiç kas alamadım. Ona üzüldüm. Bu ay l-carnitine e başlıycam inşallah

Sayfayı Paylaş