Arkadaşlar çok ağır olmayan bi diyet prog. lazım bakar mısınız bi?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve suatk tarafından 2 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. suatk

suatk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Fethiye
    merhaba arkdaşlar önceliklle bana yardım edenler için teşekkür ederim.
    Konuya gelirsek yaşım 17 malum bu sene üniv.sınavına hazırlanıyorum bazı insanlarda stressin kilo verdirdiği gibi bendede kilo yapıyor kilo alma sebebim sadece bu değil buna sığınmıyorum malum dershaneydi kurstu bunlar olunca eve gidemiyorum gidemeyincede dönerdi ekmek arası şeyler yiyorum yazın 73 kilo idim şimdi ise 78 kiloyum(boy 176) bana bi diyet programı lazım böyle ağır olmucak beni yorgun hisstermicek dahaada dinç hissettirecek bir şey eğer yardım eden olursa çok sevinirim amacım yaza kadar belli bir kilo verip eğer yazın istediğim kiloya düşersem direk vücut geliştirmeye ağırlığa başlayasım ama düşemezsem yazında biraz kardiyo yapıp öyle geçesim yardım eden olursa sağolsun

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    Beslenme | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Beslenme Ile Ilgili Tavsiyeler | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş