Arkadaşlarım Yurtdışından Supplement Getirecek Fakat Kararsız Kaldım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Kauss tarafından 6 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Merhaba Arkadaşlar,

Kafamda 2 farklı kombinasyon var. Bunları ilerleyen günlerde zaten yapacağım fakat şuan 3 farklı arkadaşım yurt dışına çıkıyor önümüzde ki günlerde 1 arkadaşımda iki gün önce çıktı. Ve hepsi de bana supplement getirecek. Bir bakıma kendimi cennette buldum gibi bir şey. Fakat insanın bu kadar arkadaşı yurt dışına bir anda çıkınca kafası da karışıyor ne isteyeceği konusunda. Sizden istediğim ise hangi markaların hangi ürünlerini siz olsaydınız getirirdiniz ? Benim aklımda yine bir kaç tane var ama sizlerinde fikrini almak istiyorum.

Önce elimde ki mevcut supplementleri söyleyeyim. Çünkü elimde olan mevcutları söyleyebilirsiniz.

1 adet vpx glutamine
    Yarım kutu muscletech amino fx
    1 adet gaspari size on
    1 adet musclepharm assault
    2 adet animal pak
    1 adet mhp glutamine-sr
    2 adet weider amino liq. mega forte
    3 adet muscletech nitro tech
    1 adet optimum casein
    1 adet bsn syntha-6
    1 adet vitargo
    Yarım kutu Gaspari bcaa
    1 adet animal cuts
    Yarım kutu Multipower L-carnitine
    Yarım kutu Muscletech mass-tech

Elimde mevcut supplementler bunlar. Sağolsun arkadaşlar da her gittiklerinde bir er ikişer supplement ala ala elimde birikiyorlar.

Şimdi öncelikle N.O ürünü getirtmeyi düşünmüyorum zaten fiyatları TR de o kadar aman Allah'ım bir ücret olmuyor. Bir de şu 3 ay boyunca N.O ürün de kullanmam. Bu yukarıda saydığım ürünlerden bazıları zaten aklımda çift idman da kullanacağım ürünler. Fakat ertelemek zorunda kaldım. Temmuzun 20 sine kadar kişisel sebeplerden dolayı.

Bu arada yolda gelende

Cyotosport Monster amino - Promera sports gluta-tren ile promera sports con-cret ürünleri geliyor.

Aklımda şöyle bir şey var acaba bir iki markanın kendi ürünlerini mi kombine etsem. Yani şöyle örnek vereyim,
    Cytosportsun aminosu-creatini-glutamini-protein tozunu vb. ürünlerini gibi. Yoksa yine farklı farklı markaların ürünlerini mi aldırsam kararsız kaldım.

Siz olsanız ne yapardınız arkadaşlar. Şimdiden tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

2. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlarınla bende arkadaş olmak istiyorum :) Şaka bir yana bende birşey sormak istiyorum. Madem yurtdışından turkiyeye artık (iherb) yollanmıyor. Peki eş,dost, akraba aracılığıyla protein tozu,amino vs getirirken sıkıntılar oluyor mu? Yani tutupta gelirken 2-3 kutu whey 2-3 kutu aminoyla gelebilir mi?

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123

Arkadaşlarımdan edindiğim tecrübeyle söylüyorum. Şuana dek sorun olmadı. Ama ben bir arkadaşımdan misal şöyle örnek vereyim 1 adet 2 kgluk bir ürün getirirken diğerleri daha düşük dozajda olan işte 500 grlık 300 tabletlik gibi ürünleri sipariş veriyorum. Ve hiç bir sorun olmuyor. Belki gidip 3 tane 2 kg luk protein tozu getirirsen göze batabilir ama :)

4. NoPainNoGain!

NoPainNoGain! Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    istanbul
    Eylül ayında amerikadan gelirken valizimde 1 parça animal pak 3 parça twinlab amino likit 2 parça muscletech creatine elit series bunların hepsını getirdim hiç bi sıkıntı olmadı :) Kimse valizi bile açmadı. TR'de hiç bir kontrol olmadı.

5. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Anlıyorum haklısınız aslında bu konu hakkında net bir bilgi öğrensek çok güzel olur sınır nedir nereye kadar izin veriliyor falan daha rahat alışverişler olabilir gibi geliyor :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:26 ----------

2,5 kg lik protein tozuna göre ufak ürünler olduğundan sanırım bir kaç kutu protein tozu göze batacaktır gibi geliyor tam emin olmamakla birlikte ama bu şekilde parça parça getirmek mantıklı gibi duruyor

6. NoPainNoGain!

NoPainNoGain! Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    istanbul
    creatinelerin boyutu buyuk aslında ama 2.5luk valıze zor sıgar zaten onun yerıne parça parça bı kac kutu al bence.

7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Ve biri daha yurt dışına çıktı bugün itibariyle. Konuya dönecek olursak, öneride bulunabilecek var mı ?

8. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    kauss seni takip ediyorum zaten supplementler cok saglam... ha concret geliyormuş o zaman bence cyto dan kombine yap...

Kauss bunu beğendi.
  9. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Suan ki sakatlik tum planimi bozdu acikcasi. 2 hafta sonra makineler agirlikli antremana baslayacagim. O zaman da kombine yapacagim artik rahat duramiyorum gibi.

Cyotosports monste stack var aslinda aklimda o var

Tum monster urunleri kullaniliyor onu yapabilirim. Ki monster amino geliyor. Monster mainzeyi bugun aldim. Protein tozu- gainer ve enerji urununu yurt disindan getirtmeyi dusunuyorum. Kimse oneri de bulunmadigi icin bunun ustunde durdum 2 gun. Creatine olarak da dediginiz gibi concerti ekleyebilirim aslinda.

Bir de musclepharm in 21 gunluk diyet + antreman ve supplement tavsiyesi var onu da uygulayabilirim sakatlik tamamen gecince.

Ayrica yorumunuz icin de cok tesekkur ederim

Sayfayı Paylaş