1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Arkadaşımdır

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve edobey tarafından 15 Ocak 2006 başlatılmıştır.

1. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    peki dostum,sustanon kullandıgın sürece(gerci çok kısa süre kullanmışsın),beslenmene ve antreman sistemıne cok dikkat ettiğinden eminmisin,yoksa beslenme ,özzeliklede protein tüketimi kür esnasında cok büyük önem taşıyor ve beslenme şekli natural sporculardan cok farklı bir seviyeye geliyor,bununla beraber antremanlarında aksamadan ,konsantre bir sekilde devam etmesi cok önemli tabii,bunun aksi olsaydı her türlü kürü yapan mr.olympia olurdu,haksızmıyım

2. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    bak barış belliki askere gitmemişmis gitseydin asker yemeklerini ve şartlarını bilirdin banada bu şekilde sorular sormazdın
    anlatmak istediğim bu doping olayı iki yazı okumayla kulaktan dolma bilgiyle vede ufak tefek denemelerle kişiye birşey kazandırmaz ki benim anlatmak istediğimde bu niyeti olan arkadaş varsa uzman kişi veya kişilerce yardım almaksızın kendi başlarına münferit şekilde bu işe soyunmaları başarıdan çok zarar getirir ki bana getirdiğine inanıyorum neyseki kısa sürede toparladım doğru kürü ve beslenme + çalışmayı yani uygun atmosfer yakalanmadan yapılan bu işlev insanı gereksiz bir heyecana sevk eder irileyen vücut haçmine (ki ben buna Su deposu diyorum )ve enerjiye kapılan kişi daha çogunu ister hızlı yükselende hızlı düşer bırakınca eski haline dönen vücut kişiye morel bozukluğu ve psikolojik rahatsızlık veriyor ve buda kısır döngüye neden oluyor bu durumdan çıkmak isteyen kişi tekrar aynı olaya giriyor v.s v.s

bu konu çok uzadı sanırım sohbette maksadından çıktı nereden nereye sorun varsa bence kişisel msj at insanları bunaltmayalım

3. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    eyvallah edobey.zaten uzatılacak bir yanıda kalmadı son yazında daha net acıklamışsın,bende senınle aynı fikirdeyim,yazdıklarınada tamamen katılıyorum,,,sadece askeriye şartlarını bilmediğim kısmı hariç ;)

4. kumsuz

kumsuz Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    KURALLARI OKU! KİŞİSEL SALDIRI YASAK! ILK UYARI

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Gereksiz mesajlar silindi DIKKATLI OLALIM!

6. starspor

starspor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SALON SAHİBİ
    Yer:
    SAMSUN
    bence kesınlıkle kullanmıstır kullanmadan yarısma yapamaz benım anlamadıgım bu işi yapıyolar neden gizliyolar herzaman soyledıgım gibi kurufasulye pilavla olmaz bu işler 8)

7. Bloodlust

Bloodlust Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    yani dopinsizde bi yere kadar fazla büyüyemezsin

8. gardyan

gardyan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    iii güzel bi vücudu war arkadaşının kaç seneden beri yapıo bu sporu

9. koloni

koloni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Yer:
    gebze / kocaeli
    arkadaşlar bu benim hocam xxxx bu vücutta hiçbir doping maddasi yoktur
    ama her bodyci gibi aminolar ve protein tozları ile desteklemiştir bu işi 17 yıldır yapıyor ve yeni bir salon açıyor eskisinide kapatıyor tolga denen arkadaşa sesleniyorum kardeşim sen 8 aydır yapıyormuşun bu sporu gelişmen için çok az bir süre tamam belli bir şeklin olur ma sabırlı davranırsan iibir vücut elde edersin olmazdiye bişey yok yeterki bu spora gönül ver ben erol hocamın 3 yıllık öğrencisiyim çokta ara verdim bu spora ama şimdiki halim yinede çok güzel ve hiçbir yardımcı besin yada madde kullanmadım bu işi askerden sonrada sürdürmeyi düşünüyorum erol hocam + 95 te girmiştir sonyarışmasına ve 2. olmuştur birinci seçilen arkadaşta ise doping ç ıkmıştır taktiri sizlere bırakıyorum bu adam boş değil ve bu işi hayat felsefesi olarak benimsemiş yani ne derseniz boş bu adamı 2 yıl sonra türkiyede kimse tutamaz allahın izni ile birde işlerini yoluna koydumu tamamdır herkese teşekkürler ;)

10. koloni

koloni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Yer:
    gebze / kocaeli
    sayın starsport hocam salon sahibiymişiniz ama profesyonel değilsiniz sanırım demek kür yapılmadan bu kadar iri olunamazmış
    sizinle idaaya girmeye hemen hazırım ya siz bu sporu bilmiyorsunuz yada siz kendiniz azimle çalışmamışsınız kür denen olaya bu adam kesinlikle karşı hatta ben sorduğumda dayakta yedim şahsen :D bu adam bırakın kürü sigara ve alkole bile karşı bemi serhoş gördü diye salondan kovmaya kalktı ki bu adam kür yapacak lütfen adil olalım bu kadar zamanda böyle bir vücudun olmasını çekemeiyorsanız size bir sözüm yok öğrencilerinize bol şanslarrrr.... :idea:

11. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Koloni,

Dikkatini cekerim, resimdeki kisinin istek üzerine Yuzu kapandi.
    Bu nedenle Ismini yazmak, sizce ne kadar dogrudur ?

12. koloni

koloni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Yer:
    gebze / kocaeli
    hocam bu adam kendini saklama gereği duymaz aminki kendininde bu resimlerden haberi yoktur
    edobay arkadaşta sanırım çekindiğinden yüzünü kapattı benim ismini açıklam nedenşz hocamın eleştirilmesi çekemiyorlarsa saygı duysunlar ben sade bunu istiyorum birde kimseden çekinmeme kusura bakmayın ama yinede size kabalık etmekte istemem ama hocamın bir öğrencisi olarak bu adamın neler yaptığını anlatmak istedim birde neden bu kadar yükleniyorlar bizim salondan ben değil kim olsa benim kadar savuur çünki o hocamız değil öz abimiz gibidir bilmeme anlata bildimmi saygılarımla...

13. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Edobey resimleri ekledikten sonra bana resimleri editlememde ricada bulunmustu ve bunu yaptim.
    Izinsiz foruma zaten eklenemez.

Edobey izinsiz ekledigini sanmiyorum.

Tekrar ismini yazmissin ve TEKRAR editledim.

14. koloni

koloni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Yer:
    gebze / kocaeli
    YAW BEN KENDİ RESİMLERİMİ NASIL EKLEYECEM BİRDE BEN KENDİ İSMİMİN ALTINA KENDŞ RESMİMİ NASIL KOYARIM YAW BU SİTE ÇOK KARIŞIK YANİ KASLAR YETMİYOR KAFANINSMASI LAZIM... :D

15. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    koloni despo yazdıklarında haklı sen onun sözlerine kulak ver konuyu bilmiyorsun özetleyeyim hocanın resmini koyduk başka bir onu tanıyan adamda ki bunu bizde tanıdıgımızı öğrendik hocada şahsen tanıyor hocanın doping yaptıgını falan yazdı aslında bu bir eleştiri olabilir ama bana kalırsa arkadas söylediklerinde bilmiyorum ama her nekadar kendince haklıda olsa belli bir seviyede işletmeci bazındaki bir insana bu denli eleştiri biraz kapsam dışı o yüzden yüzünun kapanmasını ve bu tarz mesajların silinmesini istedim saolsun despoda kırmadı
    hocanın kendini saklama geregi duymuyacagını yazmışsın haklısın keşke herkes ver adresini gidip bakacam dese amenna ama sitede yenisin bazen ne tür eleştiriler yapıldıgını aklın bile alamaz bu nedenle 24 saat her gelen eleştiriye cevap vererek hocayı aklama işi bizi aşardı bu nedenle olayı sadece yüzü kapayarak vücuda yönlenmesini sağladık sen hocayı tanıyorsun yapmayacagına inanıyorsun ama sadece sima olarak tanıyan ve bu durumu gidipte hocayla konusamayacak bir insanın (müşterinin)yazılanlardan etkilenerek aaa bu dopingçiymiş diyerek hocayı zihninde silmesi sanırım hoş olmazdı bu nedenle yüzü kamufle ettik olay kısaca bu bu vesileylede yine eleştirilerde sınırsızlık yapmayalım mesajını vermiş olalım

16. koloni

koloni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Yer:
    gebze / kocaeli
    despo tama anladım ama vücudu çekemiyorlar bu açıkça ortada ve bunu hocanın meslaktaşı söylüyor abi bak şimdi şöle bir felsefe uygulayalım kanalda nazar etme ne olur çalışseninde olur :D neyse despoyada selamlar çaylak olmamam rağmen beni ii yönlendirdi kimleri üzdüysem özür dilerim ama lütfen emeğe saydı diyorum...

17. koloni

koloni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Yer:
    gebze / kocaeli
    pardon önceki mesajıma despo diye başlamışım hocam özür yaw edobeye diyecektim affedersişn umarım ...

18. little_huge

little_huge Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gebze
    bu resimdeki adam benm hocam.kesinlikle doping kullanmaz ve salonundaki kimseyede kullandırmaz.cok kızdığı seylerden biride hakkında kimsenn bilgisi olmadan yorum yapması

19. saico

saico Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    kocaeli
    herseye eyvallahta adamın yusunu neden saklıyosun arkadsından utanıyomusun yoksa cekemişyomusun

20. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    valla bizim anlımız ak

insanlar kendini bilmez bir vaziyette resmin altına birşeyler yazınca şahsiyete saldırıyı durdurmak adına en azından böyle bir şeye karar vermiştik ozamanlar sitedede yeniydik işlerin nasıl yürüdüğünü de bilemiyorduk böyle birşeyi uygun görmüştük ;)

Sayfayı Paylaş