1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Arkadaşım sizce jinekomasti mi ?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve gorkym tarafından 14 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. gorkym

gorkym Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir arkadaşım göğüslerinden şikayetçi ve ben fotoğraflara baktığımda bir sorun olduğunu düşündüm sizlerinde görmesini istedim sizce arkadaşımda böyle bir problem var mı? Doktora görünmeli mi? Hangi bölüm bu işe bakar ? Bu arada yaşı 18 boyu 1.70 kiloda 76 ve yaklaşık olarak 3 aydır salona gidiyor.

Ekli Dosyalar:

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    evet arkadasın buyk ıhtımal jınekomastı olmus

3. Ignorius

Ignorius Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Fotograf ile belli olmaz muhakkak doktora görünsün.

4. HDMI

HDMI Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Bence doktora görünmeli ve bariz sorun var gibi duruyor.

5. ducambe

ducambe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Büyük ihtimalle jinekomasti gibi duruyor. Göğsünde hafif bir kaşıntı var mı? Sağlık sorunlarından utanmaya gerek yok, arkadaşım dediğin sensin zaten sanırım ;) .

6. fırathan

fırathan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    jinekomasti kesin war arkadaşım meme ucu torpido gibi üçgen çıkmış dışarı estetik doktoruna gidiceksin sigortan varsa bir milyara yakın yoksa 3 milyara yakın para alırlar zaten liposakşın da yaptıkları içi bütün yağı gidicek hiç göğsün olduğu anlaşılmıcak sonra sporla kas yapıncada güzel durur

7. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    arakdasşına söyle sana, görkem doktora git, desin :D

8. gorkym

gorkym Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. bu arada ben zaten görkemim ve bu arkadaşımda foruma yeni üye oldu ancak üye olur olmaz konu açılamadığı için benden rica etti. Peki şu an arkadaşın yaşı 18 ve bu soruna hastanede hangi bölüm bakar. hani dışarıya pek bahsetmek istemiyor..

9. fırathan

fırathan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    yukarıda yazdım hangi bölüm ve ne kadar masraf olacağını 18 yaşını bitirmiş olman gerekiyor

10. CesurLider

CesurLider Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aslında jinekomasti gibi değil biraz fazla yağdan kaynaklanıyor gibi o yaşlarda yağlı olan çoğu kişide görülüyormuş kardio ve göğüs kası çalıştırmayla giderilebilecek gibi duruor bide estetik doktorları neticede olaya ticari bakıyorlar hafif birşey için bile ameliyat yapabiliyorlar ben 14-15 yaşlarındayken çok kötüydü tişört bile giyemezdim kilo verdikçe onlarda indi şimdi hafiftende olsa duruyor yaş 18 bu arada :D ama tişört falan giyebiliyorum body yede başlıyorum görücez bakalım neticeyi :D son olarak eğer elleyince ve soğukta iniyorsa o yağdan kaynaklanıyormuş ama hep aynıysa o zmn problem olabilirmiş gittiği body salonu onu bu konu hakkında bilgilendirebilir

11. shoother

shoother Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Jinekomasti gibi durmuyor. (hekimim) Plastik Cerrahi, Genel Cerrahi, Endokrinoloji (iç hastalıklarının içinde) bakar. Fotoğraftan anlamak zor, elle muayene gerekir

12. Ageaner

Ageaner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Manisa
    Büyük ihtimalle jinekomasti gibi duruyor ancak forumda yazılan herşeye itibar edip birşeylere kalkışma derim ben, çünkü 3000 lira ver liposuction yaptır bundan kurtul gibi bişi yok. Genel cerrahi servisine muayene ol seni önce endokrinolojiye yatıracaklar, hormonların ölçülecek, tetkiklere tabi tutalacaksın, hatta bu hastalığın psikolojik boyutuyla ilgili muayene bile olabilirsin. Benim sana tavsiyem bu çok ilerlemiş bir hastalık değil çok çok kafaya takılacak bir büyüklüğü yok forumu takip edip spora başla, yemene içmene fazlasıyla dikkat et çünkü resimlerine baktığımda büyük bir paket cips ve koca bir şişe kola görüyorum ben :)

Sayfayı Paylaş