Arkadaşımın, Aşkısın... Ne Yapmalıyım?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Zerk tarafından 5 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Merhaba BFTR Üyeleri, size içimi dökmek istedim... Çünkü öyle herşeyimi anlatacak bir yapıda değilim, en yakın dostuma bile bahsedemiyorum, utanıyorum kendimden.

Ben hemen konuya geçiyorum:

Şimdi ben Lisede okuyorum, 3. sınıfta. Geçen sene size bahsedeceğim kızın sınıfında "İ Sınıfında" 1 dönem okudum, ancak eski arkadaşlarımı özlediğim için Lise1 deki sınıfıma döndüm. O sırada kızla bakışıyorduk, ne bileyim benim derslerim iyidir, yardımcı oluyordum vs. vs. Bizim sınıfta da bir arkadaşım var (merhaba merhabadan öte ancak çokta yakın değil). İşte benim sınıfımdaki arkadaşım, ben "İ Sınıfındayken" bahsettiğim kızla çıkmaya başladı. Bende soğudum kızdan, aylarca hiç görüşmedim. Okulda gördüğümde, görmemezlikten geldim. Geçen sene okul bitmeden ayrılmışlar, haberim yoktu.

Ancak şu sıralar, okulda sürekli bakıyor bana; bende ona... Facebooktan ekledi beni. İlk konuşmayı o yaptı. Biraz samimileştik, biraz değil aslında, çok samimileştik. Birkaç fotoğrafımı attım, vücudumu gösterirken ne bileyim yılbaşı kutlamasından. Hepsini beğenip altına yorumlar atmalar, sohbet ederken, çok yakışıklısın, güzel bir vücudun var filan demeler.

Ancak sorun burada başlıyor işte. Ben o kızla çıkarsam, sınıfımdaki arkadaşlarımın yüzüne nasıl bakacağım? O sınıfdaki çocuğun yanındakiler benim en samimi arkadaşlarım. Ya onlarla benim aramı kötü ederse? Ya kızın kalbini kıracak şeyler yaparsa.

Böyle bir durumdayım, yok mu bir çaresi ? Şimdi ben kendimi biliyorum. Arkadaşlarımla aramı açarsa ya da ben bu kızla çıkarsam ve bu sınıfımdaki arkadaş beni onunla ayırmaya çalışırsa, önünde artist artist davranırsa. Ben o çocuğa elime alırım, bu sefer müdür yardımcılarıyla iyi olan aram açılır.

Mesajlarınızı bekliyorum, iyi forumlar :confused:

2. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Kadınlar gelip geçicidir ancak arkadaşlıklar kalıcıdır. Kız belki arkadaşını kıskandırmak için sana yanaşıyor, kadınlar çok zekidir, kanma bu tür oyunlara :)

Zerk bunu beğendi.
  3. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Oda bir ihtimal değil mi? kafam çok karışık... :(

4. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Boşta kalmama sendromu...

Hatun milleti uzun bir ilşkiden çıktıkdan sonra (6ay onlar için uzun) birden boşta kaldığı zaman bunalıma girer; bunu aşmak için süslenmeler saçını boyatmalar (ki bir hatun saçını boyattıysa kesin ayrılmıştır, depresdedir) vb davranışları denerler, ardından da bu boşlukla başa çıkabilmek için geçici bir ilişki ararlar...

Sevgili Ayberk alınma ama sana da tam bunun için yaklaşıyor işte...
    Onun gözünde depresyondan çıkmak için boşta kalmamak için sadece bir geçici ilaçsın emin ol, ben o cinsin ciğerini bilirim...

Bence kızı aşağıla yerin dibine sok; madem beni beğeniyordun neden zamanında beni değilde onu tercih ettin gibisinden yükle yüklene bildiğin kadar...
    Eğer hemen ağlayıp zırlıyor madura bağlıyorsa bil ki kesin depresyonda sana bir ilgisi yok; ama hala daha peşinde dolanıyor her yaptığın hakareti sineye çekiyorsa bil ki sana karşı bir ilgisi var...

Ve eğer sana karşı bir ilgisi varsa olabilir devam et derim...
    Sonuçta önceki çıktığı elemandan hacet alacak değilsin kızla çıkmak için!!!
    Her şeyin fazlası zarar, delikanlığında...
    Eğer o adama ayıp olur yok onun arkadaşları bana ne der filan diye sürekli milleti düşünürsen hep millet kazanır sen kaybedersin...

İyi bir sınava çek hatunu, geçerse ne ala ;)

Zerk, mertcx ve Azi bunu beğendi.
  5. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ZeusS_ ve Zerk bunu beğendi.
  6. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    emin misin?

7. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    arkadaşlarınla kötü olma ihtimali yüksekse çıkma bence. uzun süreli bi ilişki olmayabilir de o yüzden boşuna riske girme.

Azi bunu beğendi.
  8. mertcx

mertcx Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Yerinde olsam 1sn bile düşünmeden o kızla çıkardım.
    Sınıf ne dermiş arkadaş ne dermiş kimin umrunda..
    Geçen yıllar geri gelmiyor, sen hayatını yaşamana bak.
    Liseyi bitireli 3 yıl oldu ne samimi arkadaşlarım vardı şimdi görüşmüyoruz bile..
    Arkadaşlık falan boş iş bunlar insan bu dünyaya tek gelir tek gider eğlenmene bak ;)

deathlifter, ZeusS_ ve Azi bunu beğendi.
  9. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Zeus Çok teşekkür ederim sana. Gerçekten her konuda bana yardımcı oluyorsun. Elini öpesim geldi :) Bu testi yapacağım. Geçerse bilmiyorum, ama geçemezse rezil olacak.

Şöyle birşey var, benim daha 2 sene okul hayatım var. Ben sınıfımda mutluyum, ortam güzel. Ben bir ilişki için, diğerlerinin de dediği gibi -kısa bir ilişki- için arkadaşlığımı bozmak istemem.

Kızı test edeceğim, sonucunu pazartesi yazarım size :eek:

ZeusS_ ve Azi bunu beğendi.
  10. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Kızın davranışları bana sinsice geldi

kız seni sevse arkadaşınla çıkmazdı?

arkadaşından ayrıldıktan sonra ne hikmetse sana yakınlaşmaya başlamış

ya bu kız senın aracılığınla o arakdaşını kıskandırmaya çalışıyor yada kız boşta kalmamak için senle çıkmak ıstıyor

kızın günahınıda almak istemem ama bu yazdıklarından bunu anladım bence o kızı boşver.

11. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    kardeşim çık kızla gününü gün et :D takılmana bak..daha yaşınız ufak takılın takılabildiğinizle..o sana nispet yapar sen başkasına bu böyle gider çıkmadığın gezmediğin günlerin acısını çıkart.

12. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    hayır, ben onların sınıfında iken; onunla ilişki babında birşey yaşamadım, farkettirmedim zaten. Sadece tek taraflı hoşlanıyordum. Şu sıralar ondan karşılık buldum. Bunu dile getirdim. Gününü gün et diyen arkadaşlar var. Ben bunu yapacak olsam, okulumun %70-80 kız... Hergün başka birisiyle çıkar, yatar kalkarım. Buna gerek yok, insanın kendine olan saygısı da önemli.

ZeusS_ bunu beğendi.
  13. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    sen çıkmazsın baktın o arkadaşlarından biri çıkmış diğerleri de olayı bir süre sonra normal görmeye başlamışlar mesela. devir böyle çok ince düşünmeyeceksin. merctx e katılıyorum.

14. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Haklıymışsın abi, geçemedi. Okulda rezil olduğuyla kaldı.

Bende herhangi bir hasar bırakmadan, ondan kurtulduğuma seviniyorum şu anda... Bana kız mı yok? :))

Teşekkür ediyorum yorum yapan, görüşlerini bildiren herkese...

ZeusS_ bunu beğendi.
  15. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Hayırlısı olsun kardeşim...

Sözünde de sevgisinde de samimi olan bir insan inşallah karşına çıkar ;)

Hatun milleti bu birazcık üstüne gittinmi çözülürler, içindeki gerçek neyse ortaya dökerler...
    Çok başarılı tiyatrocularda gördüm ama genel olarak yapılarında var baskıyı gördülermi çözülüyorlar...

Zerk bunu beğendi.
  16. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Seni forumumuzun aşk doktoru seçiyorum abi :D

Allah razı olsun senden :)

ZeusS_ bunu beğendi.
  17. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Ahahahaha :)

Sadece aşırı tecrübem var hepsi bu; öyle kızlar gördüm öyle olaylara tanık oldum ki dinleseniz ohaaa dersiniz, bırak filmi dizi olur :D

Bunlarda bir şey mi sadece cin geçinenler; ben master degree şeytanlarla tanıştım :D
    2 gün takılsan oyunculuğuna hayran kalır; başrol teklifinde bulunursun :D

Azi ve Zerk bunu beğendi.
  18. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sen kızı nasıl test ettin onu da paylaşır mısın bize :) Belki bir gün beni de test etmeye çalışanlar olabilir...

19. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Zeus'un da dediği gibi;

Öncelikle kızın eski sevgilisiyle konuştum, geç dedim 2. kata biz konuşurken 3. katta, tesadüfen gelmiş gibi yap dinle dedim. Sonuç bu çıkarsa ilerle, çıkmazsa "benle yapamadın, şimdi çevremdekilerle çıkıp; benden intikam mı almaya çalışıyorsun?" demesini söyledim.

3. Kattayız, sordum neden ...'la çıkmadan; benim sana ilgimi bildiğin halde(İ'deyken hissettiğini varsayarak.) ...'la çıktın? Madem onunla çıkacaktın, şimdi neden benimle çıkmak istiyorsun, dedim. Yani ...'la olursa olur, Ayberk 2. planda mı? dedin kendi kendine dedim.

Baktım hayır öyle değil, şöyle böyle. Baktım çok üzerime geliyorsun demeye başladı. ...'ın merdivenlerden çıktığını görünce(çaktırmadan baktı, sanki görmemiş gibi). Sanki ben sana yaklaştım, sen geldin sürekli bana ilgi gösterdin, dedi. Sanki ben seninle çıkacaktım, sadece takılıyordum seninle vs. vs. dedi. Can geldi söylemesini istediğim cümleyi, kıza olduğu gibi söyledi.

Baktım ağlamaya başladı arkadaş öyle deyince. Hayır, ... öyle değil, benim ayberkle alakam yok. Öyle birşey bekliyor musun benden? ben hala seni seviyorum vs. vs. şeklinde cümleler kurdu.

Bende cebimde hazır duran cep telefonumu çıkardım(ki zaten mesajlaşmaları açmıştım);
    Buyur kanka dedim, oku mesajlaşmaları. En son 5 Ocak akşamı bana; "senden gerçekten hoşlanmaya başladım Ayberk" diye mesaj atmıştı. Zaten ilk onu gösterdim. Buyur kanka dedim, numaraya bak, istersen diğer mesajlara bak. Kim, kime yanaşmış. Kim kime yavşamış gör dedim.

Baktım kız kıpkırmızı oldu. Tabi bu sırada şunu belirteyim İ sınıfı ile bizim sınıf yan yana. İki sınıftanda birkaç kişi kapıda olanları izliyor.

Baktım bizim kız kıpkırmızı şekilde sınıfa gitti, çantasını topladı ve müdür yardımcısından izin alarak eve gitti...

Arkadaş ortamı bozulmadı, herşey gayet iyi. Kızın devre değiştirmek istediğini yetmezse, okul değiştirmek istediğini duydum. Olan ona oldu yani :D

Edit:

Özet: kadınlar şeytan gibidir abi. Aman aman aman....

Son düzenleme: 7 Ocak 2012
    ZeusS_ ve Azi bunu beğendi.
  20. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Güzel senaryo :) Sen hangi filmleri izliyorsun :)

Sayfayı Paylaş