ARKADAŞLAR evde çalışmak için yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve karagumruklu_erol tarafından 18 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. karagumruklu_erol

karagumruklu_erol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ARKADAŞLAR ARANIZA YENİ KATILDIM EVDE ŞÖYLE HATRI SAYILIR (ATLETİK)VÜCUT YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM FİKİR VERİRSENİZ SEVİNİRİM BİRDE 10 AR KG DAMBIL VAR 20 KG DE BARA TAKILAN AĞIRLIĞIM VAR YETERMİ BAŞLAMAK İÇİN YADA BİR PROĞRAM ÖNERİRSENİZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

2. dj_JAwsS

dj_JAwsS Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    :)

ev de olmaz babacan bence bu ıs harbı bır sey ıstıyorsan bır salona yazılll evde ne yapabılırsın bıre bumbell ve bır bar la

3. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    oncelikle dj arkadasimin dediklerin harfiyen katilmiyorum evdede calisilabilir 2 dambelle neler yapildigini benden daha iyi bilen ustalarim vardir
    tabi arkadasim dj in dedigi gibi evde ne kadar ilerlenebilirki salonda calismanin yeri baskadir ordaki rekabeti yakalamak en buyuk motivasyon oluyor insana

smdi arkadasim bence bi daha konu acmadan once forumda bi arat sonra ac ;)

ladasamara arkadasimin verdigi cok super bi konu var buyur burdan bakabilirsin
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=4160

kolay gelsin......

4. karagumruklu_erol

karagumruklu_erol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ARKADAŞLAR BİLGİLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER

5. karagumruklu_erol

karagumruklu_erol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ARKADAŞLAR SAĞOLUN VAROLUNDA BEN BU DAMBILLARLA NE YAPCAM :lol: BİDE PROGRAM VERİRSENİZ SEVİNİRİM BU ARADA KİLOM VAR BİRAZ :( BOY 1.80 KG 82

6. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
  7. zaen83

zaen83 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Bende 4 ay önce evde başladım, 2 tane ayarlanabilir dumbbelim vardı ve sitede dumbbella yapılabilecek bütün hareketleri yaptım. Siteyi iyice araştırırsan çok yararlı bilgiler edinebilirsin. Üşenmeden ne bulursan oku :lol: . Biraz vücudumu alıştırdıktan sonra salona başladım. Bence en azından bir ay salonda çalış ve orada neler yapıldığına bak. Sonra evinde devam edersin. Tabi evde barbell bench press falan çalışmak zor oluyor. Ağır kilolar altına girersen sana yardım edecek biri olmayacağı için altında ezilip sakatlanabilirsin. :roll: Bu işi gerçekten yapmak istiyorsan biraz paraya kıymak gerekiyor. :?

8. mobo

mobo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    30 dk nin altinda olmamak sartiyla tempolu yürüme, kosma, yüzme kilo vermene yardimci olcaktir. En önemlisi ne yedigine dikkat et, beslenme bölümünde cok güzel dietler var onlardan sana uygun olanini uygula.

9. karagumruklu_erol

karagumruklu_erol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    usta doğru söylüyosun paraya kıymadan birsey olmuyo Allahın su agırlıklarına bile dünya para verdim :)

10. **tugay**

**tugay** Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    peki ustalarım benı gibi eski göbekli boksör ne yapabılır vücud yapmakla boks antrenmaları cok farklı nasıl yapacagım evde

11. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  12. yerli plaka

yerli plaka Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    slm erol
    yeni başlayanlar için evde olmaz bu iş,illaki de salonun tozunu yutman gerekir,en az 6 ay bilinçli şekilde öğrenerek,kendini geliştirerek devam etmelisin.evdeki çalışma gerçek anlamda bodybuilding olmaz.

13. sator006

sator006 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    erol arkadaşım
    arkadaşlarım hocalarım abilerimin dediği gibi salona git en azından bu işin nasıl yapıldığını öğren çünki hareketlerin doğru yapılışlarını öğrenmen gerekir ama iyi bir salona git öğrenebileceğin herşeyi ögren. ama evde çalışılmaz diye bir kaide yoktur en azından yeni ve orta antremanları evde yapabilirsin yanlız 2 dumbell, kısa ve uzun bar, z bar , 70 kg ağırlık(plaka) ve ağırlık sehban varsa o zaman itme hareketlerini rahat yapabilirsin fakat sırt omuz ve kol çekme hareketleri için alternatif hareketler bulabilirsin ve ona göre program yapabilirsin.Zaten salona gelenlerin çoğu az hacim kazanınca yazın bırakır gider yaz sonunda söner gelir bu sporu tatil için yapıyorsan söylediğim tüm aletler sana yeter artar fakat bu sporu kendin için yapıyorsan mutlaka salona git derim.

eren_ac87 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş