arka kol problemi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve fiko444 tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır bu sporu yapıyorum aynı zamanda kickboks da yaptığım için irileşmek gibi bir amacım yok sadece vücudum fit ve sert olsun yeter diyorum...
    ancak vücudum gayet güzel şekillendi parçalandı ama uzaktan bakınca ayrı duran omuzlar göğüsler ellediğniz zaman yumuşacık bir şekilde geliyor ele..
    yani kas var görüntü var resim koysam da anlaşılmayacak çünkü elleyince anlaşılıyor sorunum nedir anlamadım....
    bir de arka kol çok geri de kaldı yumuşacık bana sağlam bir arka kol programı önerebilir misiniz acaba ?

2. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    yanlış anlaşılmasın bodyforumtr gerçekten içierisinde bir sürü bilgi bulunduran çok yararlı bir site...bir seneyi aşkın süredir bu siteye üyeyim..ve bu işi bilen kıdemli bazı üyelerin yazılarını heyecanla okuyorum ancak bu güne kadar açtğım hiç bir konuya o iş bilen arkadaşlardan hiç bir cevap gelmedi...bu beni gerçekten üzdüğü için buraya yazmak istedim artık...:mad::mad::mad::mad::(:(:(:(:(:(:(:(:(

3. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Lying triceps'i agır kılolarla maksımum 7-8 tekrar olacak sekılde yapmayı dene.. Ardından tek kol french dumbell yaparsın 8 tekrarlık.. En son olarakta ıple pushdown 10-12 tekrarlı.. Lyıng trıceps 4 set, french dumbell 3 set, pushdown 3 set seklınde haftada tek gun.. Oncekı gun gogus calısmıs olma ama..

Onerım bu tabı bu genel bır sey foton yok, kendınle ılgılı cokta ayrıntılı bılgı vermemıssın, daha once yaptıgın programları bılmıyoruz.. Dırek en ıyı verım aldıgım programı yazdım.. Foto vs eklersen daha cok yorum alırsın.. ;)

fiko444 bunu beğendi.
  4. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    yeni başlayan biri olsan yağ problemin var mı ondan yumuşaktır,yada sıkmadığın içindir derdim.

fiko444 bunu beğendi.
  5. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    yan bölgelerde yağ problemim var ancak diğer bölegelerde çok da yağlı olduğum söylenemez...yani özellikle sadece alt göğüs ve arka kolun yağlı olması mümkün değilse tabi..

6. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    savaşçı sıkmadığın için derken ne demek istediğini tam anlıyamadım sıktığım zaman sıkıtığım bölge sertleşiyor ancak sıkmadğım zaman kaslı görüntüsüne rağmen pamuk kadar yumuşak oluyor...umur35 sanada teşekkür ederim resim koymam gerekmez diye düşündüm çünkü sonuçta resimde yumuşklığı belli olmuyacak ki ama yinede hafta içi salon da çekindikten sonra koyabilirim

7. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    bir kası sıkmassan zaten sert olmaz ki:S

8. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    sıkmassan sert olmaz ama sıkılmamış halininde yumuşacık olması garip değil mi sizce de ?

9. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Hayır.Sıkmayınca yumuşak olur.

fiko444 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş