Arjinin

Konusu 'Çeşitli Makaleler' forumundadır ve Despo tarafından 12 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Sütte bulunur. Nohut ceviz vs.

2. wearyfeat

wearyfeat Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    hep grmaj olarak söyleniyor.tablet alıcam.kaç tablete denk geliyor bu gramajlar

3. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Beyler bende larginin kullanıcm kol göğüs fln tam istediğim gibi gidiyo ama bide göbek çıkmaya başladı yani hem yağ yakımı hem daha fazla hacim için larginin ideal
    -bulk mu yoksa definasyon döneminde mi kullanılmalı?
    -ciddi yan etkileri var mı?
    -birde eczaneye gidip basıp parayı alıcaz mı yoksa illa ki doktora başvurmak gerekir mi?

Beyler özellikle kullananlar yardımcı olursa cevaplarsa sevinirim..

SaYGıLaR..

4. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Mutlaka cevaplayın!!

Beyler l-arginin siparişi verdim kapıda ödeme ile hangi kargo getirecek?

ve günde 3 tablet almak istiyorum hangi zamanlar uygun olur ant. önce sonra veya aç tok şeklinde cevaplarsanız sevinirim..

5. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Beyler açık konuşayım kimsenin bişey yazmaması beni gerdi tamam kimse kimseye cevap vermek zorunda değil ama burada paylaşmak için varız..!

Bu arada ben l-arginin e başladım etkilerini büyük ölçüde hissettim fakat benim larginin 500mg ve günde 3 kapsül öneriliyor.. buda 1'5 gr yapıyor ben çalıştığım günlerde 4 kapsül alıyorum oda 2 gr yapar ve min. 5gr deniyor larginin için bu yüzden biraz tereddütteyim iyi sonuç almak açısından..

Büyüme hormonu için işe yaradımı bilemem, dediğim gibi minimum 5 gr diyorlar..
    Fakat çok güzel pompa etkisi gösterdi 37 cmde resmen platodaydım ve ölçü alamadığım gibi, istediğim kadar çalışayım normalde 37cm olan kollarım çalışınca 37'5-38cm oluyor ve buda çok moralimi bozuyordu..Larginini kullandıktan sonraki ilk çalışmamda sıcak ölçünün 39'a yaklaştığını görünce çok sevindim ve şu an soğuk ölçü 37'5cm bana sorarsanız etkili bir supplement ama 5 gramın üstünde alınırsa çok daha etkili olur..

Herhangi bir yan etkisini görmessem L-ornithinle beraber daha yüksek gramda kullanmayı düşünüyorum..

SaYGıLaR..

6. donkisot

donkisot Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    L-Arginine Dozaj

Merhaba,

Arginine'e baslayacagim ve dozaji hakkinda deneyimlerinizi ögrenmek istiyorum. Internette L-arginine'in günlük dozaji hakkinda bir arastirma yaptim. Ancak ne kadar almam gerektigine karar veremedim. 1 gr'dan 9 gr'a kadar dozajlar gördüm. Fazlasi zararliymis. Kullanim prospektüslerinin üstündeki dozajlar pek inandirici gelmiyor. Siz ne dersiniz? Ona göre siparis verecegim.

Hardline'in 2 türlü Arginine'i var. Biri yüksek miktarda, digeri düsük miktarda. Karar veremedim hangisini alayim diye. Aslinda yüksek miktardakilerden alip (daha ekonomik oldugu icin) 1 ay kullanmayi düsünüyorum.

Kullananlara sorularim sunlar:

Kac gram ile basladiniz?
    Yükselttiniz mi miktari?
    Yararini ne zaman hissettiniz?
    Nekadar zamandir kullaniyorsunuz?
    Yan etkilerini gördünüz mü?

Cevaplariniz icin simdiden cok cok tesekkür ederim.

7. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Yanılmıyorsam tablet + besin yoluyla 20 gr günlük l-arginin alan var forumda..Okumuştum..

Bana kalırsa ilk olarak düşük dozajdakini al 2. alışında dozu yükseltirsin böylelikle
    vücut 2 seferde de gelişir..

Ben yazayım yeni yeni kullanırken cevap vermemişlerdi yine bu konuda bayağı kızmıştım.. Kimsenin eline yapışmaz klavye..!

-500mg ile başladım 90 kapsül çok yararını gördüm..
    -2. kullanışımda 1000mg aldım yine 90 tablet.. Yine yararını gördüm..
    -Yararını pompa olarak antreman sonraları.. Gelişim olarak da 1-2 hafta içinde gördüm..
    -Belli bir dönem kullandım şu anda kullanmıyorum ama 1200mglıklardan düşünüyorum..
    -Hiç bir yan etkisini görmedim..

donkisot bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş