Arginine - Ornithin ne seviyeye gelince alınmalı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve dominic tarafından 9 Temmuz 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    Arginine - Ornithin ne zaman ne sevıyey gelınce bu büyüme hormonunu almallıyız?
    Arginine - Ornithin kullanan varmı, hangi markayı kullanıyosunuz veya faydasını gördünüzmü. yan etkısı varsa ne gibi yan etkileri var.

2. MertSelcuk

MertSelcuk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Yan etkisi zararı olamaz varsada devede kulak yani...
    Sen ne zamandır yapıyorsun şuan kendini nasıl buluyorsun bilgilendirirsen..
    Gerçi böyle bir ürün her zaman kullanılabilinir

3. dexter3434

dexter3434 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    perferct - ultimate

ben Nature Best's PERFECT in AMINO GRO sunu kullandım 1 kutuda 90 tablet var. Yatmadan önce 3 tablet alıyorsun. 3 tablet bileşimde 900 mg. arginine 450 mg. ornithine 90 mg. lysin var. haplar küçük ve kötü kokmuyor. :D

bir de Ultimate Nutrition'ın arginine-ornithine-lysin ini kullandım. 1 kutuda 100 tablet var. Yine yatmadan önce 3 tablet alıyorsun. 3 tabletde 750 mg. arginine 750 mg. ornitin 750 mg lysin var.Perfect den sonra ultimate in kokusu igrenc gelebilir :) bir de ultimate kapsül şeklinde perfect hap şeklinde.

bence perfect daha iyi bir ürün genel olarak. ben antreman günlerinde günde 2 tablet alıyodum yatarken. bana 2 ay dayandı. 2 ayda gelişme farkedilir düzeyde oldu.

4. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    bence kayda deger cok fazla bır faydasını gormezsın bosuna paranı harcama derım onun yerıne senın ısıne yarıcak olan daha cok amıno veya proteın tozu almanı tavsıye ederım

5. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    bilgilerınız için çok tesekkurler arkadaslar :)

mert selçuk_ aralıksız 1 senedir antreman yapıyorum, daha oncelerı bu spora basladım. yaklasık 7 aydır sadece amıno kulllanıyorum su an proreın tozuda kullanıyorum gelışme ıyı sadece form tutmakta bıraz zorlanıyorum pekı bu ürünü creatın ile beraber kullana bılırmıyiz bi fikriniz varmı?

6. MertSelcuk

MertSelcuk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Dostum supplementlere çok güvenme, yemene ağırlık ver, uykuna özen göster hatta zamanın varsa öğlen veya öğleden sonra hafif bi kesitirme yap, antremanlarında maximumları zorla steroid kullanmadıkça supplementlerden çok medet umma kardeş...

7. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    büyüme hormonunu tetiklemesi için yüksek doz gerekli, o da sakıncalı olabiliyor. Pekte gerekli birşey değil. Bende ultimate nt. kullanmıştım hiç etki göremedim.

8. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Pardon da gördüğünüz etkiyi nasıl anlayabiliyorsunuz ben anlayamıyorum da bana öğretir misiniz. Ben aylardır protein tozu, gainer vs. kullanıyorum ama onların da etkisinin ne derece olduğunu bilmiyorum. Anlayamıyorum.
    Enjekte haricinde kullandım ve süper yararlı bulduğunuz bir ürün söyler misiniz?

9. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    Tarihi baya eski başlığın 09.07.05

pump, creatin ürünleri dışında bariz bi etki göremezsin görenlerde placebo etkisindedir.

whey ile gainer protein, carb ihtiyacını karşılar onun dışında bi etkisini hissedemezsin..

Sayfayı Paylaş