Arbuterol + carnitine + carb bloc + hyroxycut + CLA + Amino = ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve cruciatus tarafından 18 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. cruciatus

cruciatus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu ay itibariyle rejime başlayıp definasyona girmeyi dusunuyorum, bana gore bi 8 kilo kadar fazlam var bu dediklerimi alarak programımı şu şekilde değiştirmeyi düşünüyorum;

15 dak koşu ile ısınma ardında ağırlık antremanı (aşağıda örnekliyeceğim bunuda ) antreman sonunda minimum aralarla mekik ve 20-25 dakika koşu.

Ağırlık antremanında da mesela göğüs ;

1. set 16 tekrar
    2. set 12 tekrar
    3. set 10 tekrar
    4. set 8 tekrar
    5. set 30 tekrar

gibi. Fikirlerinizi bekliyorum...bench_O

2. ysr

ysr Üye

Beğenileri:
    325
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    salondan
    çok fazla urunu kobine etmişin sadece hydroycut işini görecektir 8 kilo fazlan için yada kullanmış biri olarak anımal cuts tavsiye ederim.suplementlerden çok fazla bişey bekleyip kendinizi kandırmayın vucudunuza paranıza yazık.suplementlerden sadece ufak destekler almanızı öneririm.definasyonun temeli diyettir.
    saygılar

Son düzenleme: 18 Mart 2009
  3. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım sen çıldırmış olmalısın bu kadar ürünle kalp krizi geçirebilirisin veya kalıcı hasarlara yol açabilrisin senin işini hydroxycut veya animal cut da görecektir fakat sana animal cut i tavsiye ederim su atıcı etkiside var...

4. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Niye kalp krizi geçiriyor muscle pump ? Ve ne gibi kalıcı hasarlar biraz açık olur musun ? Ya da şöyle diyim ventolin'i yağ yakıcı olarak kullanmaktan daha çok kalıcı zarar yaratır sence ?

cruciatus ve küçük kemik bunu beğendi.
  5. cruciatus

cruciatus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kalp krizi cok komik olmuş :))
    dostum bu işi profesyonel yapan birisi olarak daha çeşitli ürün aldıgım zamanlar oldu, animal cuts ı kullandım içindeki yuksek dozda bulunan krom pikolinat bende mide yanması yapıyo o yuzden tercih etmiyorum. Buradaki düşündüğüm olayı izah edeyim;

1- amino = rejim yaparken kastan kaybetmeden define olup hatta rejim doneminde bile kas kutlemi artırmak amaclı
    2- carnitin de amino olduguna gore bu ikili beraber gayet guzel sonuc doguracaktır.
    3- cla dediğin zaten bir çeşit yağ

buraya kadar sorun yok bunlar hiç bir soruna yol acmaz. Bunların yanına carb bloc ve guzel bir su atıcı almak gerek diye dusunuyorum. Hyroxycut daha once kullandım fakat rejim yapmadıgım icin pek bi faydası olmadı :))) Arbuterol u su atıcı olarak denemek istiyorum. Yani sonuc olarak oyle kalp krizidir ciger patlamasıdır isaldir kabızlıktır bu urunlere bahane bulmamak lazım alıyorsak bazı etkilerine katlanacagız :)))
    Ayrıca bu işi profesyonel yapan arkadaslarda bileceklerdir ki insanlar antreman doneminde wheyden aminodan l carnitinden tutun GH max lara kadar çeşitli ürün yelpazesinden yararlanıp bunların yanına da hayvan gibi besleniyorlar. EN fazla alınan urunler yakılamaz ve verdiğiniz para dışkılama ile vucut dışına atılır :D

Yanlış bildiğim bir şey varsa duzeltilebilr. SOnucta buraya ogrenmeye geliyoruz.Herkesin bilmediği birşeyler mevcuttur.

6. cruciatus

cruciatus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu ürün kompleksi cok faydalı oldu özellike arbuterol bulamamam işime bile geldi. Water-x isimli tamamen dogal olan su atıcı gunde 10 defa felan bir bir bucuk litre belki dahada fazla kucuk tuvalet ihtiyacı gorduruyo.Aynı zamanda terleme de had safhaya ulaştı bugun 45 dakikalık tempolu kosuda ozellikle 25 dakıkadan sonra sırılsıklam oldum.Eve geldiğimde tshortum tamamen ıslanmış vaziyetteydi. Cıplak şekilde tartıldım 80 kilo bugun itibariyle bakalım 75-76 kiloyu gorebilecek miyim.

7. defective

defective Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    medya
    Yer:
    istanbul
    Size su ve mineral kaybınızı gözeterek hareket etmenizi ve kullandığınız supplement çeşitliliğine bağlı olarak karaciğer desteği düşünmenizi öneririm.

cruciatus bunu beğendi.
  8. cruciatus

cruciatus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Su ve mineral kaybına dikkat etmeye calısıyorum fakat karaciğer desteğini anlamadım biraz acar mısınız?

9. kliwaj

kliwaj Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    4 gündür filan arbuterol+1000mg l-carnitine kullanıyorum şuan gözde görülür bişey yok bakalım kutu bitene kadar beklicem ama fazla memnun kalmadım bu süre içinde.

bu arada karaciğer desteği için enginar sürekli yiyorum.

10. cruciatus

cruciatus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben arbuterol bulamamıştım, ondan lifetime marka water-x diye bir ürün kullanıyorum.Arbuterol su atımını nasıl destekliyo idrar yoluyola mı yoksa ter yoluylamı? Water-x dediğim ürün bitkisel bir idrar söktürücü diye geçiyor.

11. cruciatus

cruciatus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İçeriğindeki karahindiba ve maydanoz bitkisi vücuttaki ödemi çözmeye yardımcı olur.
    Uva ursi ekstresi idrar söktürücü (diüretik) etkiye sahiptir.
    Doğal antiseptik özellikte olan bir bitki kombinasyonudur. Bu nedenle idrar yolları enfeksiyonlarında koruyucu olarak kullanılması tavsiye edilir.

Kullanım önerisi:

Günde 2 kez 1er tablet yemeklerden sonra alınız.

Faydaları ve Kullanım Önerisi
    Adet Dönemi Öncesi Semptomları Gidermeye Yardımcı
    Bitkiseller
    Detoks
    Diüretik (İdrar Söktürücü)
    İdrar Yolları Sağlığı
    Kadın Sağlığı
    Lifetime Detoks Özel Ürünleri
    Lifetime Diüretik Özel Ürünü
    Zayıflama ve Kilo Kontrolü

Ürün içeriği :
    100 mg Dandelion Root Powder (Taraxacum officinale) Kara Hindiba Kök Ekstresi

45 mg Parsley Plant Dry Extract (Petroselinum crispum) Maydanoz Kuru Ekstresi
    45 mg Uva Ursi Dry Extract (Arctostaphylos uva-ursi) Ayı Üzümü Kuru Ekstresi
    45 mg Buchu Dry Extract (Barosma betulina)

12. kliwaj

kliwaj Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38

valla tam anlamadım günde 4-5 litre su içtiğim için zaten akşam ve geceleri çok çişe kalkıyorum :)) ter olayına gelince bi miktar terlettiğini sölüyebilirim ama bu konuda tereddütlerim var çünkü l-carnitine de kullandıgım için tam emin değilim. bu günden itibaren günde 9 tablete çıkardım 2-3 güne kadar kutu biter .şuana kadar farkedilir bir gelişme yok.

water-x ürününü inceledim evet fiyatı uygun bir bitkisel ürün ama ne kadar etkili bilmiyorum kutu bitince bilgilerini paylaşırsan memnun olurum

son olarak pısır püskülü ve kiraz sapını kaynatmak su atımına çok iyi geldiği söyleniyor bunuda denicem.

Sayfayı Paylaş