Aranıza yeni katıldım görüşlerinize ihtiyacım var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Body.b. tarafından 3 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Body.b.

Body.b. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba,
    Bu gün itibariyle vg'ye baslamıs bulunmaktayım. Aklımda ilk baslayanların genel soruları var tabii .
    18 yaşında 1,81 cm boyunda 73 kg olan birisiyim.Önümde kısıtlı ve belirli bi süre zarfım var 3,5 - 4 ay gibi bi süre , 4 aydan sonra kamp a girip öss ygs ve lysye calısmaya baslayacağım.
    Benim sorum bu 3,5 - 4 ay içinde nasıl bir gelişme kaydedebilirim ve en önemlisi nasıl daha fazla gelişim kaydedebilirim. Vücudum öyle sarkık veya kötü bir vücud değil tahminimle ama ölcüleri hala aklımda ;
    Omuz : 114 cm
    Göğüs :100 cm
    Bel: 92 cm
    Kol : 34 cm

Bu ölçülere göre güzel bir çalışmaya nasıl bir verim elde edebilirim.

saygılarımla...

2. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    Şu resimdeki gibi verim gelişim elde edebilirsiniz diyebilecek birisinin olduğunu hiç sanmıyorum.Tabiki aklınızda soru işaretleri mevcut ve ne olabileceğini merak ediyorsunuz ancak şunu unutmamak gerekki vücut geliştirme öyle 3-4 ay çalışıp plajda baklavalarla büyük kollarla geniş omuzlarla gezmenize kolay kolay imkan vermez.Fazlasıyla uzun zaman çalışma azim disiplin isteyen bir spor.
    Gelişim kişiden kişiye yapıya göre değişiklik gösterebilir.Bu yüzden en iyisi sabredip hırsla çalışıp düzgün beslenip olacakları kendi gözünüzle görüp tecrübe etmektir.
    İyi sporlar.

Body.b. bunu beğendi.
  3. Body.b.

Body.b. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Tabiki de kimse öyle birsey demez fakat kusura bakmayın ama merak işte merakımı gidermek icin danısmak icin sordum . Baklavalar ve genis omuzlar olucağını bende zannetmiyorum 3-4 aylık calısmayla bunun olmayacağınında farkındayım fakat dediğim gibi kusura bakmayın . Ama 3 - 4 ay içinde aksatmadan programa devam ederek ve besinlere dikkat ederek nasıl bir gelişme kaydedebiliceğimi merak ediyorum .
    saygılarımla...

m.o.k bunu beğendi.
  4. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    Mutlaka gelişim olacaktır.Ancak sizin bekletiniz nedir bilmediğimiz için kesin bir kanıya varmak gerçekten zor.Yoksa kısa sürede güzel sonuçlar alan birçok forum üyemiz mevcut.
    Olay kişide bitiyor.Düzenli beslenme düzenli antreman düzenli yaşam dinlenme v.s bir çok konuyla içiçe bağlantılı.Dediğim gibi birde genetik fiziksel özelliklerle .

5. vinternatt

vinternatt Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    Bir de şunu ilave etmek gerek, 4 ay çalışacağım sonra sınavlara odaklanırım diyorsunuz.

4 ay düzenli bir program ve beslenme uyguladıktan sonra, o düzenli beslenmeyi ve aktif yaşamı bırakırsanız, zaman içinde yaptığınız gelişmeyi kaybedeceksiniz.

Ha 4 ay birşeyler yaparım, sonra haftada 1-2 kez sporumu aksatmam, beslenmeme çok dikkat ederim, formumu korurum derseniz o ayrı.

Ama eğer 4 ayda kaslı vücut yaparım sonra keyfime bakarım düşüncesindeyseniz hiç uğraşmayın vakit kaybetmiş olursunuz.

Son düzenleme: 3 Şubat 2011
    Body.b. bunu beğendi.
  6. Body.b.

Body.b. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu 4 ay boyunca sadece sporumla ve sporuma yararlı aktivitelerle ugraşacağım. Benim merak ettiğim önceden futbol oynuyordum bu yüzden vücudum atletik yapıya sahip mi desem nasıl desem bilmiyorum . Fakat futbolu bıraktığım icin bel bölümüm 92 cm ' ye cıktı yani benim anlatmak istediğim aslında bu beli inceltip göğüs ve kol kısımlarımı sıkılaştırabilirmiyim ? Ayrıca böyle sorulardan cok sıkıldığınızın farkındayım fakat merak işte . Anlayışla karşılayıp sorularıma cevap verdiğiniz için cok teşekkür ediyorum .

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:41 ----------

Sınava calısacağım dedim fakat sporumu aksatacağımı düşünmüyorum benim anlatmak istediğim 4 ay boyunca full sporla ilgileneceğim ve 4 ay sonrasında formumu korumak amacıyla sınava calısıp ve sporumu da aksatmayacağım .

7. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    Tabiki yapabilirsiniz neden olmasın 4 ay çokta küçümsenecek bir zaman değil.Bolca antreman için vakit bulacaksınız.

8. Body.b.

Body.b. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Anlayışınız ve verdiğiniz cevaplardan dolayı çok teşekkür ediyorum ve iyi geceler diliyorum.
    saygılarımla...

m.o.k bunu beğendi.
  9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş