arakadaslar kız meselesi fikirleriniz

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve aykutas tarafından 30 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. aykutas

aykutas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar gecen sene uzaktan akraba bi kız vardı almanyadan teyzesi bizi evlendirmek istiyodu bigün bizi denk getirdi kızda beni çok begenmiş aşık olmuş almanyadan mesaj attı aradı hiç cevap vermedim teyzeside aradı onunda telefonlarını açmadım ozamanlar üniversiteye yeni başlamıştım kız hep aklımdaydı ama çewremdede çok kız vardı uzakta oldugu için dönüş yapmadım kıza hiç , aradan 1 sene geçti kızı facede ekledim ben yazmadan o yazıyo hep gelince beni gezdirirsin annene selam söle falan benden ,bende kızla çok konuştum 4 5 tanede kız vardı facede durmadan duvarıma yazan kız soruodu durmadan o kim bu kim bigün kızın teki ewde viski şiseiyle beni fotogramı koymuş faceye almanyadaki kız gördü sewgilnmi o kim falan dedi içerken aranızda bişeyler geçiyomu falan bend eyok dedim ondan sonra soguk konuşmaya başladı ,bende kafam güzelken bigün seni sewiorum die mesaj attım kıza faceden kız yazdı ne sewmesi 1 senedir aklın nerdeydi falan dedim kendimi hazır hissetmiodum sebeblerim vardı hazır hissedince sana geldim ,kızda şimdide ben kendimi ahzır hissetmiyorum benim sebeblerim var dedi,bende dedim tamam sen bilirsin istersen arkadas olarak konuşmaya dewam edebiliriz artık bu konuları sana hiç açmam dedim 3 5 gün daha konuştuk bi baktım kız beni faceden silmiş mail attım kıza bende dedim beni neden sildin bi hata yaptıysam özür dilerim sana karşı hislerim çok berrak benim falan diye..aradan 4 ay geçti kız ne mailime cewap verdi nede facesini açtı önerileriniz nedir sizce kız bana yolmu vermiş yoksa zamanında ben takmadım diye peşinden koşturmakmı istiyo ,sizce ne yapmayalım kızı ayarlmak içinnnn????

2. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    Teşekkür Etme: 0
    0 Mesajina 0 Defa Teşekkür edildi
    Tecrübe Puanı: 0

bu konu için mi üye oldun? madem yenisin tecrübeliysen katkı yaparsan seviniriz tecrübsizsen okuyup sorular sorablirsin. ilk mesajdan bu konu bana biraz garip geldi

3. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Pek garıpsencek bısey gormuyorum ben ama evet bu forum ask forumu degıl cogu kısı yapıyor bunu :D

4. aykutas

aykutas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar baska öerisi olan yokmu ???

5. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Teyzesine ulaş :D

6. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Seviyorsan gururunu *** ulaş ona bir şekilde, emin ol sonra pişman olursun.

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Temmuz 2012
  7. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Teyzesini ara ondan konuş olumsuzsa bırak peşini

8. R4V

R4V Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Süründürme politikası olsa kısa sürerdi 4 ay çok uzun bi zaman o yüzden ben uğraşma derim.

9. Rooter

Rooter Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Kız açıkca demiş benim sebeplerim var diye belki seni beyendiği gibi şuan başkasını beyendi yada bir ilişki içerisinde gidene yol vermesini öğrenin artık hani desem ilişki yaşadınız paylaştığınız şeyler var tamam derim facede msnde konuşmakla ilişki yaşanmaz zamana bırak dönerse ne ala dönmezse kızmı kalmadı dünyada

10. mertcx

mertcx Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Kız hemen evet dememiş biraz naza çekmiş, senin üstelemeni beklemiş..

Ki buraya kadar gayet normal, kızların doğasında var.

Benim garip karşıladığım kız evet demeyince senin de hemen eyvallah çekmen.

Demek ki sen de sevmemişsin seven adam yılmaz bin kere de olsa yine sorar.

11. aykutas

aykutas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasım napıyım sence bişey çıkmazmı diosun bu işten ünidede hazırlıkta kaldım kursa falanda yazılmadım kız işi olur almanyaya giderim diye 4 aydır boştayım önümdede 3 ay var sınaw için ne diosun boşa zamanmı kaybederim kız 4 aydır facesini de açmıo kapatmış napmam lazım sence ???

12. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Şöyle bir laf var kaçan kovalanir diye .
    Şimdi sıra sende .

13. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Büyük ihtimal peşinden koşturmak istiyor benzer bir olayı bende yaşadım 4 ayı bırak 1 sene ne konuştu ne cevap verdi ben de tamamen pes ettim, ama gerçekten bıkmıştım 1 yıl geçtikten sonra tekrar mesaj atmaya faceden yazmaya başladı 1 ay boyunca neredeyse her gün konuştu yok insan unutamaz cart curt falan ben azcık üstelemeye başlayınca da ergenler gibi umarım bu sefer beni anlarsın diyip fazla konuşmamaya başladı sonra benden ses çıkmayınca tekrar kayboldu gitti, istiyorki köpek olayım peşine, sonra gene aynısını yapıp yanaşmaya çalışınca engeli bastım telefona da facebooka da, ne yapıyor haberim yok aylardır, çok nazlanan kızla işiniz olmasın mutsuz eder sizi kaç milyar kız var kendini bulunmaz zannedip ağırdan satanlara uyuz oluyorum bu kız yüzündende kızlara ön yargılı bakıyorum artık en ufak naz yapanla peşinden koşturmayı isteyenle konuşmayı kesiyorum hemen fobi oldu

14. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Eğer akrabaysa iş bitmiştir uzak yakın farketmez bence.

15. karakayaysf

karakayaysf Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    kafam güzelken mesaj attım diyorsun, abicim sen öylesine hoşlanmışsın, hevestir geçer.

16. mcgrady98

mcgrady98 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    tokat
    abi ben kendimden biliyorum bir kıza ilgi alaka gösterirsen tavan yapıyor konuşmayıp sert davranırsan senden iyisi yok ayrıca aşk demek ilk görüşte bağlanmak demek sen ilk gördüğünde birşey olmadıysa yeterince gerisi boş bence ne diyelim hakkında hayırlısı olsun kardeşim !!

Sayfayı Paylaş