=>Arabayı satsam mı?(öneri)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve angel_f!re tarafından 12 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    beyler öncelikle merhaba
    Geçen bi arkadaşla konuşurken araba alıp satmaktan laf açıldı benim arabayı istedi takas yapalım üstünü altını bi şekilde anlaşırız dedi.
    Bendeki araba 2001 astra elegance.Geçen sene arabayla kaza da yapmıştım hatta forumda konusu vardı silinmediyse.4-5 milyarlık bi hasar vardı ön tarafta ama sorunu yok şimdi.
    Arkadaştaki araba 98 5.20 İ
    Bakımlı bi araç temiz kullanılmış birde tüplü.araçta yok yok maşallah güzel araba hoşuma gitti.
    Üzerine büyük ihtimal 2.5-3 civarı bişey isteyecek.Ne yapsam bilemedim.Bmw kalitesi ortada ama yaşı da var arabanın kararsızım ne yapsam ki?[

2. joseph18

joseph18 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle şöyle söyleyim Bmw nin ölüsü yeter sonuçta Alman arabası sağlamdır fakat şöyle birşey var bmw 5 serisi genelde makam arabası gibi oluyor ben pek sevmiyorum 3 serisi daha hoşuma gidiyor gidiyor tabi bu tercih meselesi ama arkadaşındaki araba 5 .20 sonuçta bana kalırsa al derim kafa kafaya takas düşünürmü arkadaşın? öyle olursa daha iyi model farkıda var..

3. selunlu

selunlu Yeni Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Opelde Alman Arabası :) 520 kesinlikle iyi arabadır zira bakımları vs. de bi o kadar pahalıdır.Bende 2007 ibiza vardı bakımlarına 400 tl civarıyken şimdi 1,16 kullanıyorum bakımlarına 900 civarı ödüyorum ( minimum ) Burdan yola çıkarak hareket edebilirsin. Ayrıca bu gibi arabalar LPg yi falan pek sevmezler ilerde başına iş açabilir.

4. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    bakımları illa ki farkeder.Örneğin opelin 60000 bakımına 550 tl ödemiştim serviste bmw'ninki illa ki daha pahalı olur ama bakalım büyük ihtimal yarın gidicem yine arkadaşımn yanına.Sonucu yazarım yine.
    Önerisi olan arkadaşlar varsa paylaşsınlar :)

5. brk_izmir

brk_izmir Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bence çok yakar o araç , birde otomatik vitesliyse lıkır lıkır içer benzini ...tüp demişsin ama tüpün de pek bi faydası olmaz bence , çekişten bayağı düşüyor zaten ...

rey619 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş