ARA ÖĞÜNDE NE YEMEYELİYİM

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve defkhan17 tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. defkhan17

defkhan17 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    ÖNCELİKLE SELAMU ALEYKÜM BEN 5-6 AY ÖNCESİNE KADAR 121 KİLOYDUM SONRA YETER ARTIK DEDİM KENDI KAFAMCA Bİ DİYET UYGULADIM SABAH KAHVALTIDA 1 HASLANMIS YUMURTA SALATALIK DOMATEZ - 5 TANE ZEYTİN - 2 DİLİM KEPEK EKMEGİ VE Bİ BARDAK CAY İLK ZAMANLAR DOYMUYODUM FAKAT 2-3 AY SONRA DOYMAYA BASLADIM KAHVALTIDAN SONRA DISARI CIKIYORUM VE AKSAM 6-7 YE KADAR DISARDA TAKILIYORUM GEZIYORUM FALAN AKSAM EVE GELİNCE 1 KASE YOGURT FİX OLMAK ÜZERE NE VARSA AZ AZ YİYORUM VE ALLAHA SUKUR 6 AYDA 121 KİLODAN 92 KİLOYA DÜŞTÜM 80 NE KADAR DEVAM EDİCEM AMA DÜŞÜNDÜMDE ARA ÖĞÜNDE YEMEK LAZIM ARA ÖĞÜNLERDE NE YEMEYELİYİM BİDE ZAYIFLADIGIM ZAMAN KİLOMU NASIL KORİCAM BENIM ARKADASLARIM DEVAMLI TIKINIYO AMA KİLO ALMIYOLAR COCUK TAM EKMEK ARASI YİYO ARDINDAN SOSİSLİ YİYO VE HERGÜN ABUR CUBUR YİYO YANIMDA HERGÜN EKMEK ARASI YAPTIRIYO VE KİLO ALMIYO YİNEDE BU KONUDA Bİ YARDIM ALMAK ISTIYORUM ZAYIFLADIGIMDA NASIL KORİCAM KİLOMU ?

2. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle büyük harflerle yazmamanızı rica edelim şahsen ben çok rahatsız olurum caps lock olayından :) Soruya gelecek olursak as, çok iyi düşünmüşsünüz iyi de bir yol katetmişsiniz bu arada spor yapıyor muydunuz ancak onu belirtmemişsiniz ? Eğer yalnızca diyet yaptıysanız sporla birleştirmenizi öneririm. İnsanların metabolizma hızları farklıdır. Kimisi yer yer yer kilo alamaz kimisi yarısını bile yese etkisini görür. Bunun sebebi metabolizma hızıdır. Öncelikle benim önerim diyet değil ''Sağlıklı beslenme''. Diyet genellikle yapılır kilo verilir ve bırakılır. Bu yüzden verdiği kiloları insanlar geri alma ihtimali ile karşı karşıya kalirlar. Çünkü diyeti kimse hayatı boyunca yapmıyor. Diyet yerine sağlıklı beslenme şekli alışkanlık haline getirilmeli bence. Yani örnek vermek gerekirse siz hayatınız boyunca şeker kullanımını minimuma indirmelisiniz. Sadece 1 yıl değil veya 1 ay değil. Hayatınız boyunca aldığını yağ türüne ve miktarına dikkat etmelisiniz. Yani bu diyet olayını dönem döneme değil hayatınıza yaymaya çalışın. Alışkanlık haline getirin çaya şeker atmamayı mesela. Bu şekilde emin olun (Aktif olarak spor yaptığınızı da göz önünde bulunduruyorum ve çok özel durumlar hastalıklar vb hariç) kilonuzu her zaman koruyacak ve yol katedeceksiniz. Umarım anlatabilmişimdir iyi akşamlar

3. defkhan17

defkhan17 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Spor yapıyomuyum su sekilde sabahları 8 de kalkıyorum Orman tesis var bizim burda tesis te kosuyorum yarım saat felan hafif tempo ile kosuyorum daha sonra aksamları 3 setten 7 şer şinav cekiyorum ve 2 setten 25 er mekik cekiyorum bunları yapıyorum saglıklı beslenme konusuna gelirsek 5 aydır fast food kola abur cubur çekirdek felan hepsini bıraktım 2- 3 haftada bir giderim bi cocuk menü hamburger 1 bardak kola içerim okadar oda kendimi ödüllendirmek için ve sonrasında 1 aydır cayı 0 şeker içiyorum birde biraz önceki bahsettiklerim harici hiç bişeyi kesmedim örnek veriyorum pirinç pilavıı felan oluyo 3-4 yemek kasıgı yiyorum makarna felan 3-4 yemek kasıgı yerim bu sekil yani ama beyaz ekmegi kesinlikle komple bıraktım , bu sekil yani hedefime kiloma ulastıgım zamanda düşünüyorum normalde 121 kilo iken ben günde 4-5 ekmek yiyodum bu sefer günde yarım ekmege indiririm bi kahvaltıda ekmek yerim okadar diyet aşamasından cıkarım normal yemeye baslarım diye düşünüyorum ama hayırlısı bakalım allahım utandırmaz inşallah,

4. defkhan17

defkhan17 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    konu güncel .. yardım plasee

Flood yapmak forum kurallarına aykırıdır! Forum kurallarını okuyunuz!

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Mayıs 2014
  5. defkhan17

defkhan17 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    konu guncel bilgi verirmisinz ?

Flood yapmak forum kurallarına aykırıdır! Forum kurallarını okuyunuz!

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Mayıs 2014
  6. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    badem-fındık kuru meyveler olabilir salatalık domates olabilir yoğurt olabilir

7. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Son olarak benim vazgeçilmez ara öğünüm Keten tohumlu yoğurt. Bir kase yoğurda bir yemek kaşığı keten tohumu koyun ve tüketin ara öğünlerde. Son derece faydalı bir ara öğün tüketmiş olursunuz. İyi antrenmanlar dilerim

8. Drogg46

Drogg46 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kardeşim eski ve yeni haline dair bi fotoğraf yükleyebilirmisin çok merak ettim hem başkalarına da ilham vesilesi olursun belki

iPod touch 5

Sayfayı Paylaş