ARıza'nın yağ yakım günlüğü

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve webariza tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. webariza

webariza Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, uzun zamandır foruma bakamıyordum ama bugünden itibaren uzun süreli buradayım artık :D

Öncelikle adım Ali Rıza, 17 yaşındayım 1.83 boyunda 103,6 kiloyum duh . Yaklaşık 6-7 ay önce 1 ayda 13 kilo verdim spor salonunda ama okul açılınca sporu bıraktım ve şimdi verdiğim bütün kiloları aldım :confused: Şimdi tam olarak ne yapacağımı ve nasıl başarılı olacağımı bilmiyorum.Sizden tecrübelerinizden bilgilenmek istiyorum.Sizce nasıl bir program ve yeme uygulamalıyım?

Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum bench_O

2. GEN

GEN Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Enjektörcü
    Yer:
    Adana
    Eğer 13 kilo verebildiysen bunu tekrar nasıl yapabileceğini zaten biliyorsundur. Eğer spora tekrar başlıyacak isen cardiyo ağırlıklı çalış ama unutma cardiyo ile ağırlık antrenmanlarını ayrı günler yap birde yediğine içtiğine dikkat edersen kilo vermeye başlarsın.

webariza bunu beğendi.
  3. webariza

webariza Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim öncelikle, evet 13 kilo verdim ama bir yerde yanlış mı yapıyorum bilmiyorum ama çok hızlı geri aldım ondan korkuyorum :) birde cardio ve ağırlığı aynı gün yapıyorum.Birde canım çok tatlı istiyor bilmiyorum nasıl kapatıcam bu açığı ama xD

4. CrımınalBiceps

CrımınalBiceps Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    arıza bende 17 yaşında ve senin boyundayım.115kg dım geçen sene yaz başlangıcında yani 10.sınıf yaz başlangıcında ama şimdi 95-94 kg arasıyım diyet yapmadım sporu bir yaşam biçimim haline getirdim zaten eskiden yapıyorum buna bağlı olarak dövüş sporlarına tekrar başladım ve şimdi 12.sınıf olcam 95 kgyım şimdiki amacım 40-45 günlük süre içinde 83-85 kg arası bir değere ulaşmak çünkü zamanımız yok öss nedeniyle kilo vermede hiç birşekilde diyet listeni bozmamalı ve sporunu es geçmemelisin eğer böyle yaparsan bu kilolarla uğrasırsın öss zamanı 1ayda verdiğin 13kg sudur çoğu onun için çokta 13kg vercem diye evham yapmana gerek yok.sen iyi bir diyet yapıp protein alımına çok dikkat etmelisin kas yakarsan boşuna kürek çekmiş olursun sonuçta fit ve yapılı bir vucud istiyorsun.kastan kilo veripte garfield gibi olmamak lazım onun için protein alımını yeterli seviyede tut ağırlıkta kaldır fitness tarzında
    tatlı konusunda aynı durumdayız gerçekten sürekli tatlı istiyor insanın canı ancak bunu mavi-yeşil bisküvilerle aşabilirsin.

Son düzenleme: 23 Haziran 2010
  5. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    öncelikle forumda biraz daha gezinerek neyin senin vücudun için yararlı neyin senin yağlanmana sebeb olduğunu bulman gerekli 3 beyazı azaltman şart bunun yanında spor yapman gerekiyo hergün düzenli tempulu yürüyüş ve güzel bir diyetle birlikte sonuçlara şaşıracaksın emin ol.

6. webariza

webariza Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim yorum için bende başladım :) artık dediğin gibi garfield gibi olmaktansa xD

Evet bugün çok azimlendim xD weightlifter teşekkür ederim 3 beyazı bitirdim bugün :)

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.Bu yüzden günlük bölümünde olmaması gereklidir.
    Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz.

Ayrıca başlıkta sorduğunuz sorular daha önce konuşulmuş olan yağ yakma konularından farklı olmadığından kapatılmıştır.Lütfen verdiğim linki inceleyiniz
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ya-yak-c-lar-ve-f18.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş