aqualine idman günlüğü

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve aqualinebursa tarafından 13 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Merhaba arkadaşlar beni tanıyanlar bilirler,Sert ve yoğun geçen antremanlarda bariz güç kaybı yaşıyordum ve bir çok kez antremanı yarıda bırakıp soyunma odasında neyi yanlış yaptığımı düşünüp duruyordum,15 gündür beslenmemde bir değişiklik yapma geregi duydum aşağıda ilk yazdığım 6 aydır süregelen beslenme düzenim ve altındaki ise yeni beslenme düzenim,keşke bu değişikliği 6 ay önce yapsaymışım diyorum,çünkü neredeyse %50 fayda sağladı diyebilirim

Sabah 10-30 : 8 yumurta beyazı bir sarısı 150 gr yulaf,150 gr lor
    Öğle : 14:00 100 gr yulaf-100 gr lor-100 gr corn flakes 250 ml süt ve bir ölçek pt.
    Öğle 17:00 220 gr tavuk gögsü,2 tam salatalık
    antreman saati önce nox alıp saat 21-00 'de 50 dk idmanımı yapıyordum
    Şimdilerde 17-00 ile 19-00 arasına 1 öğün daha ekledim ve 100 gr süt 100 gr corn flakes 150' gramlık yulafı birlikte götürüyordum ayrıca ve semizotu tüketmeye başladım ve antreman öncesi bir adet muz alıyorum ve hiç olmadığı kadar dayanıklı ve güçlü bir idman çıkıyor herkese tavsiye ederim.

Mustimusti bunu beğendi.
  2. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Anremanlardan önce ve sonra protein tozu ve arkasından 2 saat kadar sonra yoğurt yiyip yatağa giriyorum içtiğim sütler light süttür

3. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Ben uzun zamandir ant
    Oncesi yulaf sut tuketiyordum.2 haftadir icine birde muz dogramaya basladim.yorulmuyorum eskisi gbi.yaz yorgunluguna muz cozum oldu bende.

actual1985 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş