Apartta kalıcam :S

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mertkln tarafından 3 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba arkadaşlar, ünide ilk yılım olucak evde kalma şansım yoktu. Yurt ya da apartta kalıcaktım bende daha az kişi olması nedeniyle apartı tercih ettim. Sabah açık büfe kahvaltı beyaz peynir, yumurta, kaşar derken protein ihtiyacını karşılayabilirim, öğle yemeği okulda olucak. Şuan problemim akşam yemeği apartta mutfak var kullanabilirim fakat kullanmak istemiyorum tek öğrenci ben değilim ve garip karşılanırım. Kim hergün makarna, tavuk göğsü, lor peyniri yer ki :) Bu yüzden akşam dışarıda yicem ve daha önce hiç supplement kullanmamıştım artık kesinlikle whey kullanmam gerekicek artık bunun yanında apartta tüketebileceğim basit yemek tavsiyelerinizi bekliyorum. Birde yulaf dolapta durmazsa bozulurmu ? Eğer bozulmaz ise her sabah yulaf tüketebilirim, lor peyniride güzel olur. Kullanabileceğim dolapta var.

Üniversite Çanakkale 18 Mart Üniversitesi ve Çanakkale de ilk yılım salon tavsiyelerinizi de bekliyorum.

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Tavsiyem ilk baştan ortama alışmaya bak ve :D tavuğunu kendin yap kendin ye :D Eti lifalif yulafları kutusunda alıyoruz kutsundan çıkarmıyoruz biz yulafı hiç birşey olmuyor dolaba koymuyoruz.Yulaflı omleti felan soruyorsan bilmem :D

3. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Aslında yemek yapmayı düşünmüyorum pek :D

4. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Yemek yaparsan baktılar bu arkadaş bize yemek yapar eve çıkarsak felan kitleriz gibi düşünürler sende yaparım yapmam bir şey demezsin arada bi yumurta kırarsın bunlara bide makarna yaparsın tamam :) var böyle de eve çıkmayı düşünen sonra aşçı gibi arkadaş arıyorlar yemek için :)

5. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Hata yaparlar :D Kesinlikle kendini kullandıran, istediğini yaptırabileceğin bir kişiliğe sahip değilim :D

6. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    yaw sen kimden çekiniyorsun yap hangi gözle bakarlarsa baksınlar. onların sana nasıl baktığı senin spor hayatından dahamı önemli ?

Sayfayı Paylaş