AOL konusunda kararsızlık

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve shadow_yakuza tarafından 27 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. shadow_yakuza

shadow_yakuza Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik Personel
    Yer:
    Manisa
    Merhaba,
    Biz iki arkadaş haftanın iki saat 18.00 - 20.00 saatleri arasında spor salonuna gidiyoruz. Şu an HardLine nın AOL ünden 2 adet Powerlife Poweramino6000 siparişi verdik. Arkadaşım sadece idman günleri protein tozu kullanıyor, ben ise karın bölgemde biraz yağlanma olduğu için protein tozu yerine yeni aldığım HardLine nın creapure creatinini kullanıyorum. Forum sayfalarında ki aol ile ilgili yazıları okuduktan sonra kafamız karıştı. Ben kreatini hergün günde 3 defa 2 kapsül şeklinde kullanıyorum, arkadaşımda belirttiğim gibi sadece protein tozu. Antrenman günleri hem creatin, hem poweramino6000 hem de aol mü kullanacağız nasıl olacak? Aol ü sadece gece mi alacağız? Yardımlarınızı bekliyoruz.

weightlifter

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Bekleme süresini ihlal edip ilgili kural maddelerini ihlal ederek özellikle başka bir bölüme başlık açtığınız için başlığınız içeriğine bakılmaksısın kilitlenmiştir.

Lütfen başlık açmadan önce 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkürler.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş