aol-glutamine-amino9000-zone beraber etkilimidir?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve tazmania_can tarafından 5 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. tazmania_can

tazmania_can Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sivas
    herkese selam kullanmayı düsündügüm supplementler aol-glutamine-amino9000-zone hard line ürünleri, bunları birlikte kullanmak ne kadar etkili ve dogru olur yada sizin tavsiye edeceginiz etkili supplementler nelerdir? birde sizin fikrinizi alayım dedim. tesekkürler

2. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    mrb...

*valla para sorunun yoksa; süper bir kombine olmuş, şu ana kadar forumda gördüğüm en iyi supplement kürü... ;)
    *ekim'e doğru, ben de başlıyacağım böyle "altın" supp. kürüne... ;)
    *amino var + creatine + glutamine + bcaa + protein + carbs + aol... süper olmuş valla, tebrikler...
    saygılar... ;)
    *bir de daha bir sürü, hardline ürün çıkartı, yavaş yavaş Amerikan teknolojisi geliyor...
    ***bıkmıştım valla, 80 senesinin, creatine monohidratından...
    *Tri-Creatine Malate geldi... - abd'deki en son 3. iyi creatine formu, çünkü , en iyisi şimdi "creatine ethly ester", normal monohidrat creatin'den 40 kat daha güçlü deniyor, doğrudur... :shock: :p
    *AAKG=Arginine Alpha Ketogrulate - abd'deki en son en iyi arginine formu....
    *Citruline Malate
    daha sayıyım mı...
    onun için hardline'nın sitesine bakalım...

3. tazmania_can

tazmania_can Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sivas
    yardımın icin tskler tanıdıgım bi hoca kafamı karıstırdı o profesyoneller icin dedi belkide elindeki ürünleri satmak icin öyle söyledi :) hard line ürünlerine sivas'ta olumlu tepkiler yok. weider amino likit yanında gainer tavsiye ediyolar ama ben yinede hard line pro gaineri deniycem likit amino yanında en iyi cvbı yasayarak görmek en mantıklısı sanırım!

4. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    *evet aynen öyle, söylediklerine göre, fayiş fiyatta weider eskilerini sattırıyorlar-aldırıyorlar aklı sıra, bak bakalım, bodybuilding.com'da-Abd'de, hangi weider ürünleri var, hangilerini satıyorlar ve ne kadara!... ancak bir kere-ilk defa alınır onların ki... ;) neyse, aslında, amino açısından weider amino likit en iyisi ama çok pahalı...

saygılar... ;)

5. tazmania_can

tazmania_can Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sivas
    tekrar tskler zaten ramazandan sonra kullanmak icin alıyorum fiyatlar artabilir 2 kutu weider likit amino yanında da hard line pro gainer siparisi verdim :) kulandıktan sonra gelismeleri bildiririm

Sayfayı Paylaş