Antrenmandan verim alamamakla ilgili bir soru

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cemacun tarafından 7 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cemacun

cemacun Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar arkadaşlar..Sormak istediğim şey şu ,hepimiz biliyoruz ki bir günümüz bir günümüzü tutmuyor bazı günler çok yorgun düşüyoruz.Örnek veriyorum haftada 1 kez göğüs çalışan biri olarak o gün yorgun düştüm ve antrenmandan istediğim verimi alamadım,tamamlasam da hafif kilolarla yapabildim ve istediğim yanmayı hissedemedim..Bu durumda sizce haftanın başka bir günü tekrar göğüs girilmeli mi yoksa girilmemeli mi overtrain mi oluruz?

2. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Kotu dıye tabır ettıgın gunlerde sonucu agırlıkla degıl dıger teknıklerle alabılırsın, hedef sadece agır calısmak degıldır, ıstedıgın sısmeyı ve yanmayı bu tur gunlerde farklı hareketler deneyerek , daha tempolu calısarak , drop setle , supersetle vb teknıklerle saglayabılırsın.

Cok sık olmamakla bırlıkte bu gunlerı bu sekılde kurtarabılırsın.

Ancak o kastan ıyı sonuc almadıgını dusunerek programı allak bullak edıp sırası gelmeden tekrar calısmak bence cok ıyı bır fıkır degıl.

Despo, cemacun, rodenward ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. cemacun

cemacun Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    masteer süper seti biraz açabilir misin? tam olarak ne işe yarar ve süper set antrenmanına bir örnek verebilir misin

4. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    cemacun bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş