antrenmandan sonra

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve neverbackdown. tarafından 5 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    merhaba antrenmandan önce komplex karbo ve bir miktar protein alınacağını biliyorum ve bunu uyguluyorum ama benim kafamın yatmadığı birşey var.

antrenmandan sonra meyve suyu gibi basit şeker alın deniliyor. ama neden basit şeker alalımki bu zararlı değilmi?

meyve suyunda aşırı şeker varmış.

ben bi yandan yağ yakıp bi yandan kilo vermeye çalışıyorum bu da iyi işliyor gibi ama antrenmandan sonra ne yemeliyim ve en fazla kaç dakika geçmeden besin almalıyım?

salonum evden uzak olduğu için çok yorulursam hemen bir lokantaya gitmeye çalışıyorum bana
    yiyecek önerebilirmisiniz hemen eve gitmeden yemem için.

tavuk döner veya köfte yanında ayran yiyorum bu kötü bir tercih mi? ( haftada 2 kere)

2. Duhast

Duhast Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    antrenman bittikten 15 dakika icinde protein alinmalidir cunku kaslar cok ama cok fazla protein ister antrenmandan sonraki 15 dk icinde fakat siz lokantaya gidip tavuk yerseniz kana karismasi 2 saati gecer ve 15 dk yi kacirirsiniz bu sebepten protein tozlari iyi bir secimdir cunku kana cok hizli karisir fakat dogal yolla almak isterseniz bi buzdolabi posetine lor peyniri koyup hemen salondan cikinca yiyebilirsiniz aklima baska bisey gelmiyo :)

3. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    iyi fikirmiş ama 400 ml ayran içsemde olmazmı sonuçta o da süt ürünü.

ya da lor peyniri götüriyim

Sayfayı Paylaş