Antrenmandan Sonra Sönen Kaslar

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve burakua17 tarafından 11 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Kollarım ve vücudum iyi ve bi ortamda göze çarpıyor herkes beğeniyor yalnız ben sadece antrenmandayken yani antrenman yaptiktan sonra kaslarimi hissedebiliyorum ve tam istediğim fiziği görebiliyorum aynada. Antrenmandan 2 saat veya ertesi gün sonra o kollar gitmiş 1 ay ara vermiş kol kaslari ggörüyorum sanki aynada. Beslenmesine, antrenmana çok özen gösteren hatta bunla kafayı bozan bir insanım çok emek veriyorum ama sonuç kötü. Neler önerirsiniz? O kadar emeğe karşılık kol kaslarında doygunluk yok. Antrenmanda çalışırken tam istediğim kolu görüyorum aynada ama ertesi gün yok bu kol.

Boy 1.74 Kilo 72.
    Beslenmem şu şekilde ;
    Sabah 9-10 arası : 5 yumurta, 1 muz, 15 gram badem içi, 10 çorba kaşık yulaf ezmesi yoğurtlu (Kesinlikle hiç bir zaman ekmek yok)

Saat 14-15 arası : 200 gram tavuk göğsü, bir tabak yagsiz pirinç ve bulgur pilavı karışık yeşillik ve yoğurt.

Antrenmandan 1 saat önce : Bir bbardak şekersiz nescafe, 1 muz, 10 adet tuzsuz yer fıstığı ve 5 çorba kaşığı yulaf ezmesi

Antrenman hemen sonrası : 1 servis protein tozu ve 1 muz

Akşam 9 : 200 gram tavuk göğsü ve yağsız bir tabak pirinç ppilav

2. sinancan3671998

sinancan3671998 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    bence zamanla o antremanda gördüğün kol tişörtü patlatan kol olucaktır zamana bırakmalısın bence

burakua17 ve elite35 bunu beğendi.
  3. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Kardeşim bak şimdi sen kendine bir limit belirlemeyip en iyi olmam gerekeni olacağım dersen her zaman kendini daha kötü hissedersin. Başkalarının seni beğenmesinin sebebi de onların senden daha kötü bir durumda olmasıdır. Şimdi ki salonlara gelen insanları görüyorsan hepsinin çok büyük eksiği var kimisi göbek eritemiyor kimi de kilo almaya çalışıyor önce kendine bir limit belirle bence git gide yükselt.

burakua17 bunu beğendi.
  4. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Diet gayet iyi,gerisini antreman disiplinine ve zaman bırak.

burakua17 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş