Antrenmanda güç için tribulus mu creatin mi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Orinafore tarafından 5 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme
    merhaba arkadaslar bunun için bi konu gerekiyordu..sizden ricam tribulus kullandıgımızda artı ve eksilerle creatin kullandıgımızda artı ve eksileri karşılaştırıp mantıklı olanı bulmanız..eğer daha etkili veya ikisinin karışımını getiren ürünler var ise duymaktan memnun olurum...tşkler

2. Siyah59

Siyah59 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    tribulus hiç kullanmadım, etkisi hakkında bir fikrim yok. creatin, monohidrat şeklinde kullandım ve kaldırdığım ağırlıkların artışını gözlemledim. creatin monohidrat vücutta su tutumu yapıyor , zaten creatin 'in hatırladığım kadarı ile bol su ile tüketilmesi tavsiye ediliyor.tribulus ile ilgili olarak forumda bilimsel olarak yayınlanmış bir makale vardı , tribulus 'un etkisizliğinden bahseden tamamen fiyasko olan bir ürün olduğundan bahsediliyordu.

3. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    tribulus tamamen yalan bi ürün. creatine le karşılaştırılamaz bile zaten iki ürününde vücuttaki rolü farklı. boşu boşuna para vermeyin tribulusa etki sıfır.

4. Raish

Raish Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18

yapma dostum oldurme bu kadar tribulus u hayatimda ben hic durmadan 1saat 15dakika hic kosmadim..tribulus antremanlarda cok etkili calisirken insanin tuyleri diken diken oluyor ama kullanilmasa bence cok iyi olur kalbi cok zorluyo.

5. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    tribulus testesteron seviyesini arttırıdığı için daha fazla antreman performansı sağlıyorsun da zararları tartışılır bunun yanında. creatin ona göre daha zararsız bi ürün amacı boşalan atp depolarını tekrar dolmasını hızlandırmak.

6. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Tribulus forumda bolca tartışıldı. bozokaydin'in başlığını okuyun. tribulus bir balondur.

7. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    doğru söylüyor balon. ama creatin ile kıyaslamak bile bence yanlış bence. ikisininde amaçları ve etkileri farklı. siz creatine devam edin boşverin tribulusu falan.

8. caglar keyf

caglar keyf Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    createin enerji ve güç bakımından bence harika bi ürün

9. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    gerçekden çok çabuk psikolejik etki altında kalıyorsunuz:mad: kardeşim sen bu ürünü kullanmışsın iyi güzel ve etkilerini cidden böylemi anladın:p tribulus hakkaten bunlarımı yapıyor vücutta? diken diken olan tüyler ve kalbi çok zorlaması hmm bence sen tribulus diye efedrin almış olmayasın. veya şöyle sorayım sen tribulus diye efedrinin etkilerini okumuş olmayasın. bırakın allah aşkına ya. yanlış örnek oluyorsunuz. tribulus kutusunu 2 günde öğünlere bölüp kutuyu bitirsem yinede böyle birşey olmayacağına eminim adım gibi. kullandım biliyorum.

10. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    tribulus alacağıma günde 1 avuç fıstık yerim. daha iyi geleceğinden eminim.

11. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme
    ben hardline tribulus aldım ee napacagım şimdi..kullanacagım ama güç vermez diyorsunuz öylemi?peki neye dayanarak soyluyorsunuz..sonucta dogada erkeklik hormonu fazla olan hayvanları görüyoruz yerlerinde duramıyorlar.

ayrıca bünyeden bünyeye değişebilir.

12. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Testosteron miktarının artışı azalışı ve hayvanların alakası yok..vücutta libido artışı yüzünden hiç bir canlı yerinde duramaz kendini cinsel yönden rahatlatmak ister..yoksa doğadaki hayvanlar salona gidipte bench press 30 basıodum testosteronum arttı artık 50 giriyorum diyemiyor..yerinde duramamalarının sebebi Total Testosteron ve kandaki serbest testosteronla alakalıdır cinsel istekte kanda artış görülür normal..Tribulus balondur bozokaydin'in gerekli yazılarını okursanız bu sonuca varacaksınız(buna dayanarak konuşuyoruz)

13. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme
    link verirmisiniz?

14. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Forumda ki arama butonuna tribulus yazarsanız bulursunuz.

Sayfayı Paylaş