antrenmana başlamadan önce 20 dakika kardio

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve stapedius tarafından 29 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. stapedius

stapedius Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    mugla
    antrenmana baslamadan önce 20 dakika yüksek tempo bisikletle çalışıyorum vücut cok güzel ısınıyor kaldırdığım ağırlık artıyor fakat 20 dk kardio nun fazla olduğu söyleniyor bu konudaki görüşlerinizi alabilirmiyim?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:04 ----------

ayrıca zamanım kısıtlı olduğu için ağırlık ile kardio ya farklı günlerde çalışma imkanım yok

2. DeathProof

DeathProof Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    ben genelde 10 dk hafif tempo koşup daha sonra 5 dk yüksek tempo bisiklet sürüyorum.bazen hiç bisiklet girmediğimde oluyor.ancak koşunun yanı sıra ısınma hareketlerinide yapıyorum.bence koşu + ısınma hareketleri daha iyi oluyor.

3. Axe

Axe Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Bencede fazla 5 dk bisiklet ısınmak için yeterlidir sonra normal ısınma hareketlerini 2 dk kadar yapınca hiç bir sıkıntı yaşamazsınız.

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    herkesin yapısına göre farklılık göstermekle birlikte genelde 10dk bana yetiyor
    çoğu zaman iş ve ale hayatından dolayı ısınma yapmaya fırsat bulamadan direk ağırlığ geçiyorum ve sonuç habire biyerlerim sakatlanıyor
    iyice ısınmak en makbulu

5. SweatingBullets

SweatingBullets Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Sadece bir kez ısınmama hatasına düştüm o zamanda 4 gün yataktan kalkamadım.

Yapmayın etmeyin 10 dk hafif tempo koşu fazlasıyla yetiyor bana ter içinde kalıyorum :)

Sayfayı Paylaş