Antrenman Yapmadığım Günler Sizce Eksik Yanları Neler ( DEFİNASYON )

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve VitoCarLeone tarafından 27 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. VitoCarLeone

VitoCarLeone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Beylikdüzü
    Arkadaşlar antrenman yapmadıgım günlerde

Sabah : 8:00 - 9:00

Yulaf Ezmeli 4 Yumurta 2 Tam 2 Beyaz , Lor Peynir , Çeyrek Bardak Süt , Tavada Zeytin Yağı İle Pişirip Servis.

Öğlen : 13:00 - 14:00

Tavuk Göğsü ve Yanında Dana Eti Kırmızı Et , Salatalık , Domates Üzerine Zeytin Yağı Serpiyorum. ( Tavuk Ete Göre Daha Cabuk Sindirildiğinden Prorein Heba Olmuyor Diye Biliyorum Öyle Mi ? )

Akşam : 19:00 - 20:00

Fasulye , Mercimek Ve Ya Kırmızı Et.

Birdaha Sabaha Kadar Ağzıma Bir lokma sürmüyorum. Siyah çay 2 kupayı geçmemek kaydı ile.

Cevaplayıpta Fikir Verenlere Çok Teşekkür Ediyorum. Program Definasyon programıdır Yağ Yakmaya Odaklandım. ( Sixpack Çıkarmak istiyorum :)

2. Cahil Adam

Cahil Adam Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Kaçta uyuyorsun? Çok bir farkı olmaz ama öğle ile akşam yemeğini değiştirebilirsin. Son öğünde karbonhidrat almamak faydalı olabilir.

3. VitoCarLeone

VitoCarLeone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Beylikdüzü
    Saat 11 ve ya en gec 12 de yataktayım genellikle. Peki öğlen ve akşam için antrenman olmadıgı zaman ne yiyenilirim fikir verir misin. Mesela öğlen söyle akşam şöyle beslenebilirsin gibi. Çok teşekkür ederim simdiden

4. Cahil Adam

Cahil Adam Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten antreman yapmadığın günlerde bu şekilde besleniyormuşsun gayet ideal. Akşam ile öğle yemeğinin yerlerini değiştir uygundur. Antreman yapdığın günlerde antreman sonraki öğününde proteinin yanında mutlaka karbonhidrat olsun.

5. VitoCarLeone

VitoCarLeone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Beylikdüzü
    Tamamdır teşekkürler ☺️
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Haziran 2015 ---
    Tamamdır teşekkürler ☺️

6. MrQmc

MrQmc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    öğunleri az yapiyorsun. Ozellikle antrenman olmayan gunler öğunleri bol tutup vucudunun her anına protein sentezi sağlaman, vucudunu gun boyu, bir onceki antrenman gununden kalan yorgunluklari ve kas zedelenmelerini mukemmel bir sekilde onarmasina yardimci olur..

ikinci bir onerim ara öğünler..
    Maddi olarak seni cok zorlamayacaksa, ki ufacik bir butceyle bu cok rahatlikla yapilir; ara öğün olarak fındık-ceviz-badem üclüsünden minimuk ikisini bir ara öğünde (10-15tane araliginda) tuketebilirsin. Kas gelişimi için muazzam bir faydasi var..

Ve yatmadan maksimum iki saat onceye kadsr 250-300ml süt icebilirsin. Gece boyu ufak da olsa protein sentezini sağlar.. Ancak akşam yemeğini 7de yemişsen, sut icme saatin minimum 9 olsun. Midene 2 saat zaman tanı..

Kardeşim uzun lafin kisasi, öğün miktarini cogaltip, tum öğünlerde disiplinli bir sekilde mideyi tam doldurmadan(kan şekeri yukselmesin diye) öğünüñu sonlandirman. Eger sık ve azar azar yersen, definasyon esnasindaki kas kaybın minimuma iner bu surecte..

Kolay gelsin afiyet olsun=)

7. VitoCarLeone

VitoCarLeone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Beylikdüzü
    Teşekkür ediyorum bu değerli bilgileri harfiyen uygulayacağım :) Peki öğün az derken günde kaç öğün olmalı ? Fındık Badem Fıstık vs Bunlarda Islak Olanı Kast Ettin Sanırsam ? Ve yatmadan önce 11 de yattığım için ve ya 11:30 o sür vücudda yağlanmaz değil mi ? Sonucta definasyondayım sixpack hedefliyorum. Son olarak sütü light mi yarım yağlı mı önerirsin ? Teşekkürler şimdiden

Sayfayı Paylaş