Antrenman ve beslenme programi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Erdem1995 tarafından 21 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Erdem1995

Erdem1995 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar. Ben 1 senelik surenin ardindan kilom ve ilerleyen yag alimi nedeniyle 2 hafta once spora yeniden basladim. 1 sene once kendime gore bir vucudum vardi ve 75 kilodaydim. Sonradan ingiltereye tasindiktan sonra sporu biraktim ve ingilteredeki fast food nedeniyle beslenmem bozuldu. Simdiki kilom 100, boyum 1.73, vucudumdaki onceden gelistirdiyim kaslar yag kitlesinin altinda. :( 2 hafta once internetten arastirmadan Promax Lean isimli bir protein aldim magazadan. (tabiki orda calisan adamin onerisiyle). ve bir tane de Holland and Barrett isimli bir firmanin urettigi amino acid aliyorum. protein ve acid alimini uzerinde yazdigi gibi harfiyen uyguluyorum. beslenmeme dikkat ediyorum ve yag, karbohidratlardan uzak duruyorum. gunluk sadece yagsiz tavuk gogusu, tuna baligi ve meyve yiyorum. ama beslenme programim yok. yani aklima estiginde yiyorum yemek. bir de antrenman programim yok, sadece belirli bolgelere duzensiz sekilde calisiyorum. zaten boyle yaparak kendi capimda kimseye sorup ogrenmeden cok iyi sonuclar elde edecegimi dusunmuyorum. bana beslenme ve antrenman programi onere bilirmisiniz. bir de ben antrenmandan once hic bir performans arttirici kullanmiyorum, ve alip denemeyi dusunuyorum. eger benim kullandigim protein ve aminodan daha iyisi varsa onermenizi isterim. fiyat kisitlamasi yok, yeterki en kalitelisi olsun. onerilerinizi bekliyorum. onceden cok tesekkurler. :)

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/forums/beslenme.24/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/beslenme-ile-ilgili-tavsiyeler.6/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/en-Çok-sorulan-sorular-ve-cevapları.11375/

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş