Antrenman ve Beslenme Programımı Değerlendirir misiniz?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kalashnikov tarafından 4 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. kalashnikov

kalashnikov Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Yeşillik olarak brokoli de ekledim. Ayrıca akşam için de ton balığı dahil ettim. Burada bildiğimiz şekilde değil ton balıkları ama. Çok fazla çeşit var. Ben 245 gr'lık alıyorum saira diye bir balık sanırım. 25 gr protein ve 1.5 gr yağ görünüyor kutunun arkasındaki bilgilerde. Yağ ise zeytinyağı sanırım. Türk lirası ile 2.5 liraya geliyor. Beni en çok şaşırtan da balığın kendisi var içinde dilimlenmiş olarak.

2. _Dexter

_Dexter Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Cihat
    Yer:
    İstanbul
    programın gayet iyi beslenmede öyle bakın bir cok sporcunun yaptıgı hata salona başlayınca push up ( Şınav ) ı bırakmak. Yalnızca tricepsleri calıstırmakla kalmıyor fonksiyonel bir hareket ayrıca vücudunun sert bir görünüme kazanmasınada yardımcı olucaktır.

3. kalashnikov

kalashnikov Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Ben sadece kendimi overtrained olma olayına şartlandırdığım için bırakıyorum. Şınav da çekersem aşırı çalışma olacağını düşünüyorum. Ama haftasonları uygun görünüyor.

4. _Dexter

_Dexter Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Cihat
    Yer:
    İstanbul
    bir şekilde hayatında olmalı diye düşünüyorum artık şınav'ı dinlenme günlerinemi hafta sonunamı bırakırsın bilemem ama muhakak olmalı faydasını görüceksin.

Sayfayı Paylaş