Antrenman ve Beslenme İçin Önerileriniz ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Furkan Can Halitoğlu tarafından 21 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Furkan Can Halitoğlu

Furkan Can Halitoğlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese merhabalar foruma yeni kayıt oldum ve vücut geliştirmede tecrübeli kişilerden bi kaç öneri almak istiyorum Boyum 1.78 Kilo:100 ne kadar spor geçmişimde olsa birden bire kilo aldım ve bu durumdan rahatsızım vücudumda aşırı derecede sarkmalar yok fakat kilolu olduğum belli oluyor dün 3. antremanımdan çıktım ve bu işi kararlı bir şekilde yapmaya karar verdim. Salonda ki hocaların verdiği programa uyuyorum antreman sonrası yüksek tempolu (HIIT) kardiyo koşusuna giriyorum yaklaşık 10-15 dakika arası koşuyorum bunun yanında bana önerebileceğiniz bir şeyler var mı ? Beslenme ve antrenmanla ilgili

Şuan ki Halim: http://i.hizliresim.com/o7J3Zm.jpg

2. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Programi paylasirsan daha iyi olur. Evet asiri kilolu durmuyorsun. Disiplinli bir calismayla toparlarsin.

Once kardiyo yapip fazla kilonu vermen lazim. Bu arada temel vucut hareketlerinde agirlik calisabilirsin.

Beslenme olayini simdiden arastirip cozmen lazim. Dogru beslenmek, yanlis beslenip kardiyo yapmaktan daha hizli bir yontem.

Kardiyo suren az ama belki hocan adaptasyon icin kisa tutmus olabilir.

Hiit yerine normal tempo kardiyo da yapabilirsin. Guc antremani icin enerjin olur.

http://agirsaglam.com/blog/item/29-kardiyo

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    +yukardaki arkadasa ek olarak aynı site üzerinden kalori itiyacini bulup ondan 500 eksikltip kilo vermen iyi olacaktır

4. Furkan Can Halitoğlu

Furkan Can Halitoğlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kardiyoyla ilgili hocamdan herhangi bir öneri almadım kendi isteyimle HIIT yapmayı istedim kilo verme de daha etkili olduğunu düşündüğüm için normal tempo kardiyoda daha çok koşmam gerekiyor fakat uzun süre koşmak haliyle sıkıyor insanı

Sayfayı Paylaş