Antrenman PROGRAMIM NASIL(Jeff Seid`in PROGRAMI)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve TrPasha tarafından 12 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. NaturalBeast

NaturalBeast Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yani jeff seid özentiliği nedir anlamıyorum kendini beğenmişin teki vücudu efsane olabilir ama asla bi aziz (zyzz) olamaz

Ve konu açan kardeşim duvara kafa atmak istememe neden oldun demekki ben bişey başaramamışım 3 senedir bb yapıyorum daha kımsenın programını uygulamaya falan başlamadım

Everybody wants to be a beast until it is time to do what real beasts do.

Trust your journey.

hardtrainer bunu beğendi.
  2. NaturalBeast

NaturalBeast Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Ayrıca dips ve barfix yapamıyorsan programı direk yapma

Everybody wants to be a beast until it is time to do what real beasts do.

Trust your journey.

3. sarisinmodel

sarisinmodel Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle s.a
    jeff seid gibi birisini vucut olarak örnek alman ve özenmen iyi bir şey enerji gaz verir.fakat onun uyguladığı programı uygulaman tersine etki yapar.jeff seid yanlış hatırlamıyorsam 12 yaşında VG ye baslamis birisi suan 21 22 yaşında yani 9 10 yıllık tecrübesi spor geçmişi var Prof. Fakat sizin bu programı uygulayacak kas olarak alt yapınız olmadığını düşünüyorum .kendi vucudunuzun sesini dinleyin neye ne zaman nasıl yapıldığında daha iyi sonuç verir bunları anlarsıniz kendi tarzını kendiniz yaratın yani vucudunuzu dinleyerek çalışın.

4. TrPasha

TrPasha Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kayseri
    Teşekkürler Kardeşim Önerilerine Dikkata Alacağım.

5. serhat98

serhat98 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Jeff seid cumartesi gunleri saat 11 37 de yatip 7 14 de kalkiyormus kardes bunlarida uygula faydasi olur;)

hardtrainer bunu beğendi.
  6. TrPasha

TrPasha Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kayseri
    :) :) uyudugu saatlerde yaninda olan kisiden bunlari ogrenmek iyi oldu saol ;)
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Mart 2015 ---
    Oncelikle Jeff Seid Kendini Begenmis Diyorsunda Bu Hayatta Herkes 4/4 luk deildir yani herkesin hatasi olabilir sonucta ben onun karakterini deil fizigini rol model aliyorum kendime dips konusunda ise yapamiyorum derken yapiyorum ama baya zorlaniyorum ona harcadigim gucle baska hareketleri yaparim diye dusundum

7. cortex

cortex Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Kendi görüşüm,
    Gögüs ile beraber biceps. Sırt ile beraber triceps çalıştırman. Dips'i programa monte et tekrardan, Dumbell fly 'ı çıkart ya da cable crossover'ı çıkart. 2sinden birini.
    Bir kaç dengesiz durumlarda mevcut.
    Kolay gelsin.

8. TrPasha

TrPasha Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kayseri
    Teşekkürler Kardeşim 2-3 Gün Önce Araştırmıştım Ve Dips'i Eklemiştim..Ama Tavsiyeni İyice Araştırıyım Ona Göre Gerekirse İkisinden Birini Çıkartırım

9. egemenn

egemenn Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    bence orta seviyeye gelene kadar full body workout yapılmalı. ağırlıklar kendi vücut ağırlığına geldiği zaman belki biraz daha iyi olur böyle programlar
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Mart 2015 ---
    göğüs ve biceps? sırt triceps????? çok şaşırtıcı

10. TrPasha

TrPasha Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kayseri
    Yorumun İçin Çok Teşekkürler Kardeşim Arkadaşın dediği programa bende saşırmıştım acaba bendemi yanlış biliyorum diye :)

egemenn bunu beğendi.
  11. cortex

cortex Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Şaşırılacak bir şey yok. Neye şaşırıyorsunuz?
    Antreman program konusunda iyi araştırmalar yapın. Bilginizi genişletin. Sonra bu dediklerimin pek şaşırtıcı olmadığını anlarsınız.
    Gögüs ile biceps aynı gün, Triceps ile sırt aynı gün olması şaşırtıcı değildir. Siz buna şaşırtıcı diyorsanız antreman bilginizin çok iyi olmadığı anlaşılır kusura bakmayın.

12. TrPasha

TrPasha Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kayseri
    :D Hangi prof. sporcunun böyle çalıştıgını gördün veya nerde araştırdın linkini atarmısın? bi zyzz böyle çalışmış biceps+gögüs olarak :)

13. ksk_advb

ksk_advb Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Göğüs biceps çalışılır güzel de verim alınır.

14. hardtrainer

hardtrainer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Oncelikle merhabalar,yazdigin yazilari hayretle okuyorum konuyu açan arkadaşım...Jeff Seid dedigin adam en az 10 senelik vg geçmişi olan bi adam ve %90 ihtimalle steroid kullaniyor,hadi diyelim steroid kullanmiyor bu adamla senin kilon,kas oranin,yag oranın,yasin,boyun,beslenmen,ek besinlerin bir mi? 5 aylık vg gecmisi olan biri arkadaslarin da dedigi gibi bi gunde 2 bolge hatta 3 bolge calismali gogus biceps-sirt triceps calismasi cok yaygin bir antreman bicimidir.lutfen biraz daha arastiralim.iyi gunler iyi calismalar.

15. TrPasha

TrPasha Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kayseri
    Ben 2-3 Bölge Çalışamaz Demiyorum Vakti yoksa haftada 1-2 gün gidebiliyorsa tabiki çalışır. Fakat senin 4-5 gün imkanın varsa niye hepsini tek güne yıgasınki 2 bölge çalışırsın en azından daha verimli çalışırsın. Sen Gögüsle-Biceps Çalıştıgın Zaman Hemen Ardından Triceps Antrenmanının Hakkını Laikiyle Yapıyorsan Tebrik Ederim.
    Birazdaha Araştır Diyorsun Ben Çok Araştırdım Fakat Gögüs+Biceps Sırt+Triceps Çalışan Çok Az İnsan Gördüm Sen Araştırda Gel Bence. Jeff Seid Konusuna Gelince Ben Spora Yeni Başladıgım İçin Zaten Bu Konuyu Açtım Hiç Bilmediğim İçin Jeff Seid'in Marc Fitt'in Videolarını İzledimki Kafamda Az Buçuk Birşey Şekillensin Diye Ve Sorma Geregi Duydum. Bilsem Zaten Sormazdım Önerileri Merak Ettim. :cool:

16. ksk_advb

ksk_advb Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Tamamda arkadaş göğüs-biceps-triceps dememiş ki göğüs biceps demiş ki bizde sana yeni olduğun için göğüs bicepsi öneriyoruz ha bana kalırsa ilk altı ay bölgelerin ayrılmaması gerekir ama bende salonda isteyen arkadaşlara bölüyorum iyi çalışmalar

17. TrPasha

TrPasha Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kayseri
    Senin Mesajından Sonra Tekrar Baktım Sırt-triceps Yazmış Ben Yanlış Okumuşum Orayı Sonundada 3 Bölge Yazınca Sırt Kelimesi Gözümden Kaçmış.
    Gögüs-Biceps Yaygın Diyorsunuzda Ben Niye Hiç Öyle Antrenman Videolarına Denk Gelmedim Veya Sorduğum Kişiler Öyle Demedi Onu Anlamış Değilim.

18. ksk_advb

ksk_advb Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Sorduğunuz kişiler kim bir bilgim yok ama göğüste etkin çalışan bir tricepsin üzerine 3 veya 4 hareket kol gibi küçük bir kas grubu için gereksiz diye düşünüyorum altışar aydan iki türlü çalışmayı denemenizi öneririm , kendinizin deneyimlemesi belki daha iyi olur , iyi çalışmalar

19. TrPasha

TrPasha Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kayseri
    Sorduğum Kişilerden Spor Hocam Var Oda Bana Gögüs+Triceps+Sırt+Biceps Dedi Arkadaşım Başka Salona Gidiyor Onun Hocasıda Öyle Demiş..
    Ayrıca Marc Fitt-Jeff Seid-Felix Valentino-Steve Cook Gibi İsimlerin Videolarına Baktım Hepsi Böyle Çalışıyordu..
    Yorumun İçin Ayrıca Teşekkür Ederim İyi Günler.

20. hardtrainer

hardtrainer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yanlış okumuşsun, adaptasyon ve gelisim açısından günde iki bölge 5 aylik bir sporcu icin idealdir.Neden öyle video gördüğünü bilemiyorum ama tahminim tek bölge antreman yaptiklari icin onu cekiyorlardir.Velhasıl normal programa devam arkadaşım jeffin programi jeffe :)

Sayfayı Paylaş