antrenman programi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve arbanville tarafından 18 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. arbanville

arbanville Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba herkese ben ağırlık çalışıyordum iyi verim aldım ama sonuç olarak çok sikici geliyor bana bu yuzden vücut ağırlığı ile calisicam ama programım nasıl olsun sizce ben çok kararsız kaldım. Malum yaz geldi bolca vaktim var ondan vakit problem deil. Ben günde iki bölgeyi calistirayim diyorum , 3 gün çalışıp bir gün dinlenme şeklinde ama kas hafızası diye bişey varmış 72 saat dinlendirmek kötü diye okudum benim çalışma seklimle bu saat 96 oluyo yani kas çok dinlenmiş ve yaptığı şeyleri unutuyor gibi sizce nasıl bi program uyguliyim ille 2 bolge çalıştırmak zorunlu değil bana maks verim almam için uygun olan program konusunda bilgi çeke misiniz . Malum konu sağlık olunca sadece bilgi sahibi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim yaşım 16
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Haziran 2014 ---
    O kas hafızası şeyine neden takildigima gelince ben agirlik çalıştığım dönem en az verim aldığım zaman kasları çok dinlendirdigim zaman di ondan bi korku var içimde

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş