Antrenman Programım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve DieserWeg tarafından 1 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DieserWeg

DieserWeg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar.
    1.74 boy 70 kiloyum düzenli olarak ihtiyacım olan kalori miktarının biraz üstünde besleniyorum. Spor geçmişim var uzun süre ara vermiştim tekrar başladım.20 gün tüm vücut çalıştım ve şimdi bölgesele başladım.
    Antrenman programım haftada 4 gün olmak üzere şu şekilde.

Pazartesi : 1.gun : Gogus - karin

Salı: 2.gun : Sirt - biceps

Perşembe 3 gün: Gogus - Omuz-Triceps

Cuma 4.gun: Bacak - karin

Programım sizce nasıl görüşlerinizi bekliyorum. (Sadece perşembe günleri zorlanıyorum nasıl bir düzenleme yapmalıyım/yapmalımıyım)

2. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Antrenman programını büyük ihtimalle kendin yazdın, ve bu yüzden yanlış yaptın. Sırt ile biceps aynı antrenmanda çalışma, bicepsler zaten sırt hareketlerinde aktif oluyor, birde üstüne üstlük biceps antrenmanı yaparsan olmaz. Göğüs omuz ve triceps, bu 3'lüyü bir araya getirmek için çok mu uğraştın :) Bu kas gruplarını aynı anda çalıştırmamalısın. Hadi göğüs&omuzu anlarım, belki omuz antrenmanında ön omuz hareketi yoktur, ön omuz egzersizi eklemeden göğüs&omuz diye kombin yapmışsındır dicem ama (kaldı ki kesin böyle yapmıyorsundur, ön omuz çalışıyorsundur :D) tricepsin işi orda hiç olmamalı, göğüs hareketlerinde zaten itme eylemini yapıyorsun, iterken tricepsler de devreye giriyor.. Tekrar düzgün bir program yap..

3. DieserWeg

DieserWeg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Spor salonunda ki hocanın yaptığı program:) Ön omuz çalışıyorum :)) Yorum için cok teşekkür ederim bilgileri toplayıp hocaya sunayim :)

Sayfayı Paylaş