Antrenman Programım . Yorumlarınızı Bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SabotageWalken tarafından 13 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SabotageWalken

SabotageWalken Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle merhaba body forum Ailesi
    Yaşım 16 .
    Boyum 176
    kilom 79
    Fakat fizigim düzgün . kemiklerim iri oldugundan .

daha önce 1 yıl muay thai yaptım 4 ay da basketbol oynadım. Sonunda bana uyan . kendımı buldugum sporu buldum : Fitness

fitnese baslayalı 1 ay oldu . ve antrenmandan sonraki o tatlı acı benı sevındırıyor .

programım : polaris 3x10 45-50 kg
    bench pres 10-8-8-6 65-70-70-75 kg
    lat enseye 4x8 50-55 kg
    lat öne 3x10 50-55 kg
    dumbell triceps 4x8 15 kg
    3x10 vucut agırlıgı (hoca omzumda agırlıkla çalısmamı söyledi fakat ben agırlıksız yapıyorum ?? )
    omuz önde press 10-8-8-6 1-20-23 kg
    biceps bar ile 10 8 8 6 -20 kg
    diz çekiş 3x30
    mekik 3x30

abilerim hocalarım ilk ay programım bu . sizinde eklemek istedikleriniz var mıdır yanlıs yaptıgım birşey varsa söyler mısınız bazı haraketlerin adını tam bilmıyorum program ynaımda olmadıgı için kusura bakmayın yorumlarınızı beklıyorum iyi forumlar :))

Agırlıklarda sıkıntı yoktur . Kaldırırken Nizami yapabiliyorum zorlanıyorum ama sakatlık yapacak kadar degil

Ayrıyeten spor salonuna Sağlıklı verim almak için 1gün antrenman 1 gün dinlenmeli miyim ..

2. _ARNOLD_

_ARNOLD_ Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kardesım programın duzgun bazı orantısız olan şeyler var sanırım öncelikle 1- lat enseye lat öne Cok dengesiz olmus 4x10 Lat öne lat enseye(Benim programımda) bence gayette dengeli setleri eşitlemelisin
    2-Eksikler var bacak için hareketler eksik örneğin leg curl yapmalısın bacak azda olsa calısman gerek yoksa dengesız olur.

3. SabotageWalken

SabotageWalken Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sagolasın kardesım ayın 18 inde program degisecek ve hocayla konusarak uzun uzun yapacagım vucuduma göre :) ilk program biraz aceleye geldi yorumun için sagol

Sayfayı Paylaş