Antrenman programım nasıl?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Cryptical tarafından 12 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cryptical

Cryptical Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Beslenmeye pek fazla dikkat etmiyorum günde 2 öğün ne bulursak yiyiyoruz yani ne denk gelirse beslenmem çok düzensiz bana pek fazla efor sarfettirmeyecek ama hacim kazandıracak yani kilo almama faydası olacak program lazım bu program yaklaşık 1 saat 40 dakika sürüyor yavaş yavaş hareketleri düzenli olarak yaptığım için

sol kolda bir sıkıntı var skolyoz mu desem bilmiyorum iki kolumu yana açtığımda sol omuz öne doğru çıkıyor acıdan açmakta zorlanıyorum spora ilk başladığımda sağ omuz düşüktü az çok düzeldi sol kolumla çaydanlığı dahi kaldırmakta zorlanıyorum ama eskisine göre yine düzeldi oturuş bozukluğundan kaynaklı bu kriterleri göz önüne aldığımızda bana uygun bir program yazabilirmisiniz

yaş 23
    boy 1,78
    kg 56-57

Son düzenleme: 1 Kasım 2013
  2. legenDary

legenDary Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Hacim yapmak için özel bir program yok beslenme vardır kendinde yazmışısın beslneme düzensiz diye öncelikle beslenmeni düzeltmeye çalış

Cryptical bunu beğendi.
  3. Cryptical

Cryptical Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam program dediğim gibi 1 buçuk saat sürüyor göğüs/biceps - sırt/triceps - omuz/bacak gibi bir program istiyorum en iyi split hangisidir böyle daha az efor sarfettireceği için hem gelişim olur hem antrenman süresi kısalır bu tarz program lazım set ve tekrarları düşük olacak nasıl çıkarabilirim ant. programı :)

4. legenDary

legenDary Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Amacın hacimse yüksek ağırlık az tekrar uygularsın hepsi dağılım olarak ise göğüs-biceps sırt- triceps ve omuz-bacak olarak girebilirsin dediğin gibi ve haftada 4 gün çalışman işini görecektir

5. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Anladığım bu 1. ay programı. Bu bitince Bölge programıda yazar hoca. İçine kurt düşüyorsa forumda 1. ve 2. ay programları mevcut.

6. Cryptical

Cryptical Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    uP........

Sayfayı Paylaş