Antrenman Programımı Yorumlayın

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cmea06 tarafından 14 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cmea06

cmea06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle kendimden bahsedeyim. Yaş 20 / Boy 178 / Kilo 78
    Kullandığım Supplemenler: PreWorkout: BSN No-Xplode
    PostWorkout: Optimum Gold Standart Whey
    1 yıldır vücut geliştirme ile uğraşıyorum.

Programım şu şekilde:

atalayyüce bunu beğendi.
  2. atalayyüce

atalayyüce Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Selamlar simdi gördüm dostum , öncelikle göğüsle ilgili tavsiyemi https://www.bodyforumtr.com/threads/tüm-antrenman-programım-tavsiyelerinizi-bekliyorum.119028/#post-1028081 burdan bakabilirsin. 4günlük program varsa biriki değişiklik haricince güzel bir program , benim tavsiyem pazar günü 60dk cardio yerine 20-30 dk lık bir intervalin yeterli olucagıdır , bunun yanı sıra dinlenme günlerinde ne yapıyorsun bilmiyorum ama gündelik hareketini yani insan fizyolojisinde de olan yürümeyi yapmakta fayda var yani gündelik işlerin varsa market vs ye gitmek bile bunun içindedir yüremeye calış dinlenme günlerinde cok ham kalmasın benim diyeceklerim bukadar ,
    İYİ SPORLAR :)

Son düzenleme: 14 Ekim 2015
    cmea06 bunu beğendi.
  3. cmea06

cmea06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam öncelikle vakit ayırıp yorumladığınız için çok teşekkür ederim, kardiyo gününde 3dk dinlen 7dk koş şeklinde bir interval yapmaya çalışıyorum aslında. Dinlenme günlerinde genelde okul olduğu için okula gidip geliyorum, kampüs içinde servis kullanmak yerine yürüyorum örneğin. Diğer tavsiyelerinize de uyacağım çok teşekkürler. İyi Sporlar :)

atalayyüce bunu beğendi.
  4. atalayyüce

atalayyüce Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Estağfurullah dostum, dinlenme günlerinde okul içinde yaptığın düşünce cok güzel bende 1 gün restim bile olsa o gün genelde gündelik işlerimi veya kampüse iniyorum , intervalide aslında set set öneririm 2dk kos 1dk dinlen şeklinde 8-10kez misal ama bunlar biraz komplike düşünebilirsin haklısın da ama emin ol bunlara inanarak motive olarak performansında gelişir ve fark yaratır.Bir tavsiyem de canın hiç istemesede agırlık calısmalarının akabinde hepsinde olmasada en az 2 günde 10ar dakika %3-4 eğimde gündelik yürüyüş hızında (benim 6.5 bazen hızlı yürüyüş yapmak için 7ye alıyorum) yapman orda yağ yakımına vücudun rotasyonlu bir şekilde hem devam edecektir hem birazcık daha tatlı bir soğuma elde ediceğine inanıyorum bende teşekkür ederim :)

maietnigri ve cmea06 bunu beğendi.
  5. cmea06

cmea06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Deneyeceğim hocam bazı günler enerjimin bitmediğini hissediyorum o günler eğimli normal yürüyüş ile tamamlasam yağ yakmama çok yardımcı olur çok teşekkürler mutlaka deneyeceğim bunu da. Sağolun yardımlarınız için.

6. atalayyüce

atalayyüce Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Sizde sağolun hocam. :)

Sayfayı Paylaş