Antrenman Programı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hakki154 tarafından 18 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hakki154

hakki154 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Büro Memuru
    Yer:
    Manisa
    Arkadaşlar öncelikle herkese iyi çalışmalar.
    Salona yeni başladım ve açıkçası hocayı yetersiz buldum. Boyum 1,76 kilom 82.
    İlk aylarda önerdiğiniz bir antrenman programı var mı? Sizin görüşlerini almak istedim. Şimdiden Teşekkürler :)

2. Ysf_Dnc

Ysf_Dnc Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kayseri
    Salona başlama amacınız nedir, hocayı neye göre değerlendiriyorsunuz neden beğenmediniz, verdiği program vs. bunları yazarsanız yardımcı olunabilir. Yada ilk olarak yeni başlayanlar bölümünü detaylıca inceleyin cevap bulamazsınız burdan devam edersiniz.

iPhone'den Tapatalk aracılığıyla gönderildi

3. hakki154

hakki154 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Büro Memuru
    Yer:
    Manisa
    Vücut Geliştirme için başladım salona. Hoca bana 1 hafta boyunca herhangi ağırlık yapmadan koşu bandı ve bisiklette çalışmamı söylüyor. Sizce bu doğru mu?

4. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Eğer yıllardır spor yapmıyorsan sağlıklı olanı bu, sakatlık olmaması ve hamlığını atman için söylemiş olabilir. Hocaya hacim almak istediğini kas kazanmak istediğini söyle amacına yönelik bir program yazar. Bol şans.

ArnoldBody bunu beğendi.
  5. s60doctor

s60doctor Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Boy olarak seninle ayni ve 80kg ile baslamistim bu spora. Simdilerde 75kg civariyim, cunku 1.75 kg 80-82 kg birisinde yag kutlesi epey yer kapliyor. Sonuc itibariyle belki ilk zamanlara gore hacim kaybedeceksin, cunku yagi kasa donusturmek gibi bir durum yok. Demem o ki hacim kaybetmen seni uzmesin, bu gayet norma birsey. Biz senin vucut tipini, antrenman yogunlugunu vb bilmeden program oneremeyiz. Hoca sana kotu gelmis olabilir, lakin ilk baslarda hocana guvenmeni tavsiye ederim. Arkadasinda soyledigi gibi spor gecmisin yoksa vucudu alistirma amacli kosu bandi onerisi dogru bir secim. Agirliklara girmede acele etme. Bu is sabir isi. Amacin ne bilmiyorum ama 6ayda baklava yapayim, 40cm kol yapayim gibi hedeflerin varsa, bu hedefi ileriki sureclere ertele. Cunku bu is 12 hafta, 4hafta gibi sureclerde ancak instagramdaki dolandirici sayfalarda olur. Spor gecmisi olan adamlari buluyorlar, zaten ilk fotografta adamin vucut sıkı sonra 12 hafta sonra kaslandi. Zaten cogu hacim kaybediyor zayifliyor. Deriyi incelten her insanda mevcut bulunan kaslar gorunmeye baslar. Demem o ki sabirli ol, kendine hobi olarak edin ve vazgecme.
    İyi antrenmanlar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

6. impassionedsailor

impassionedsailor Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Ben yeni başladığımda iki hafta sadece 15 dk bisiklet 30 dk kosu bantı yazmıştı bende uyuz olmuştum.eger kaliteli bi yere başladıysanız hocalar spor akademisi mezunu ise prosedür boyle dünya spor örgütü diye bisey var orda araştırma yapıyorlar ve ilk spora başlayanlar adaptasyon sürecini boyle belirlemişler . Sen simdi bi Hevesle dalım makinelerin aradina hemen vucut yapım diyeceksin ama hemen olmayacak o isler . Bazen cok gaze geleceksin bazende karamsarlığa kapilacaksin zamanla spor karakterin oturacak ama hic bi zaman hırsına yenilip cok calısma cok çalışarak cok vucut olmuyor .kas dinlenirken buyur . Doğal beslen mümkünse protein tozu bile ama .steroit kere sakın bulaşma .dergilerdeki adamların Vücuduna bakma oyle olmayacaksın hic bi zaman .dogal bi vucut bi yere kadar yapılır hadi kolay gelsin

Sayfayı Paylaş