Antrenman programı (yeni başladım yardım)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve rapsodizagor tarafından 24 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rapsodizagor

rapsodizagor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meraba arkadaşlar. Ben Can. Bu konularda bilgisizim. O sebepten dolayı aranıza katıldım. Benim atletik bi vucudum var. yaklaşık 5 yıldır spora uzağım. Bacaklarımın gelişmiş olduğunu düşünüyorum. ama belim ve belimden yukarı kısım pek görsel anlamda güzeldeğil. Sıkı ve 1 2 beden gelişmek istiyorum. Öyle iri göğüsler iri pazular falan değil amacım. Sıkı bi erkek vucudu istiyorm. Ve tabiki sağlık için. 1.84 boyum var 68 kiloyum. Yaş 20. Spor salonunda çalışacağım. Kapalı havuz ekstram var.

İlk kez fitness a başlayacağım. Bana bir antrenman programı yazacak arkadaş varmıdır. Çok sevinirim. Ama bi daha belirtiyorum. Bodyci vucudu istemiyorum. Çok kaslı olmak istemiyorum. Futbolcu vucudu istiyorum. Yardımcı olursanız çok seviniim.

(mod arkadaşlar. Konunun yeri burası değil biliyorum özürdilerim. Konuyu ilgili yere açma yetkim yok. Sizden ricam o bölüme taşırmısınız. Sevgiler saygılar.)

Son düzenleme: 24 Ocak 2010
  2. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
  3. rapsodizagor

rapsodizagor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anlamadığım sebepten dolayı o bölüme konu açamıyorum. Yardım edermisiniz. Moderatör arkadaşlar? Konuyu taşıyabilirmiyiz?

4. redbaron_

redbaron_ Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    Yeni kullanıcılar kayıt olduktan 7 gün sonra yeni başlayanlar bölümüne konu açabilir.
    Forumun yeni başlayanlar bölümünü oku;örnek proglamlar ve yeni başlayanlar için 3-4 aylık standart programlar orada mevcut.
    Bu spor bilgi ve sabır sporudur bunu unutma.

Sayfayı Paylaş