Antrenman Programı Yazıyorum Sorularım Var ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve AtknUludag tarafından 7 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar,
    Ramazan yüzünden 1 ay gidemedim spora. Ayrıca tatile gittim 1 hafta yine gidemedim. Ama tatilde protein ağırlıklı beslendim açık büfeden. tek artısı o oldu.

70 kiloyum.
    1,65-70 arasında boyum var.

yağ oranım en son %11'di.
    yaşım 19
    isterseniz resim ekleyebilirim.

Spor yerinde hocaların peşinden koşmak istemiyorum. hemen hemen artık hangi aleti kaç kilo kaldırdığımı felan biliyorum kendim program yazmak istiyorum. dün gittim serbest çalıştım. tabi hepsinden çalışınca çok yoruldum. yarın gideceğim.
    Ayrıca Optimum Nutrition Whey Protein Gold Standart Extreme Milk Chocolate 5lbs. 2273gr. ve Hardline Nutrition Amino Full 300 Tablet siparişi verdim.

İlk önce bu ürünleri nasıl kullanmamı önerirsiniz. protein tozum daha gelmedi. ama amino kutusunun üstünde antrenmandan önce 3 tablet 3 tablet de sonra alın diyor. bu biraz fazla gibi geldi. 1 veya 2 tane alsam yetermi ?
    protein tozuyla birlikte nasıl kullanacağım bunu ?

Ayrıca göğüs, kol, sırt gibi günler olacak programda. ilk başa hangisini yazmamı önerirsiniz. bide hareketlerin adlarını yazarsanız sevinirim.

2. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    Ayrıca ben eski programda hergün karında çalışıyordum. hergün karı kası çalışmalı mıyım ?

Sayfayı Paylaş