Antrenman programı Güncel hali 4 gün

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Mucoderlerr tarafından 3 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Mucoderlerr

Mucoderlerr Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Pzt
    Göğüs 4 hareket
    Biceps 2
    Sırt 1 (etkili bir hareket olucak)
    Karın 2
    Salı
    Omuz 4
    Tricps 3
    Cardio Hit
    Perşembe
    Göğüs 4
    Biceps 2
    Sırt 1
    Karın 2
    Cuma
    Omuz 4
    Tri 3
    Cardio hit
    Çarşamba ve hafta sonları dinlenme
    Arkadaslar şöyle bi program yazdım kendime diceksiniz bacakla sırt az sebebi diğer bölgelerime oranla daha gelişkin olmaları hem bu program belli bir süre sonra değişcek yorumlarını ona göre almak istiyorum bacak yerine cardio sebebi büyük bir yağ yakmadan sonra vucuta döndüm 22 kilo kadar yağ yaktım ve yinede ihtiyacım var yakmaya ama aynı zamanda kasda artmalı böle bir program nasıl olur tavsiyelerinin varmı
    Hareketlerin hepsi en iyi programlardan alınmış güzel ve etkili hareketler iyi araştırdım örnek bir programdanda iskelet aldım yorumlarınızı bekliyorum

2. Eru

Eru Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hareketleri de paylaşabilir misin ?

3. Mucoderlerr

Mucoderlerr Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Göğüs
    Bench press
    İncline veya norm Dumbel fly
    Dumbell hex press
    Cablo Crossover
    Biceps
    dumbell curl
    Hummer curl
    Karın
    Crunch
    Leg raises
    Sırt etkili bir barfiks
    Omuz
    Dumbel Press
    Yana açıl dumbel L şeklinde
    Öne açış
    Omuz makinesinde omuz
    Triceps
    Hummer şeklinde halatla çekiş
    Triceps dips
    Normal demirden çekiş düz
    Tabiki bu hareketler değişiyo mesela bi gün incline ise diğer gün normal sebebi vucutu şaşırtmak bu iki günlük ort iskelet böle zaten omuz da ön yan arka omuz çalıştırman gerekiyo pek değiştiremezsin hareket ler öle benc Pressi hem halterle hemde makinede yapıcam bakalım tabi diğer günler yani çoğuna haftanın ikinci günü alternatif koydum omuzda dumbel pres yerine makinelerde yapılabilir çok araştırdım böle bi sonuç bilgililer tavsiye verecek olan varmı

4. pllover

pllover Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Bence hazır programlardan faydalanmalısın çünkü antrenman yazma sandığın kadar kolay bir iş değil ama illaha bunu yapıcam diyosan da bicepsten önce sırt hareketini yap.bicepsten sonra sırt hareketinde verimin düşer.tüm çekiş hareketlerinde biceps yüksek oranda kullanılıyor çünkü

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Mucoderlerr

Mucoderlerr Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Sıralaması bu şekilde değil sadece iskelet sıralama için ayrı bi araştırma gerekiyor hazır programlar herkese aynı veriliyor doğal olarak herkes aynı değil bence herkes kendini tanıyıp yazmalı her hareketi kendi bildiğin şekilde yaparsan dahaiyi sonuç alırsın herkesin kullandığı program kullanmak istemiyorum sadece bu programda eksikler artılar neler öğrenmek için attım mesela sırtı öğrendim öğrenmek güzel şeydir bunun gibi bilgiler gerekiyo cevabın için teşekkürler

6. pllover

pllover Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Kardeşim hazır programlar derken salonlarda hocaların her gelene aynı verdikleri programı kast etmedim.dünyaca ünlü,hem bu sporu yapan hem de bilim kısmıyla ilgilenen kişiler tarafından hazırlanan,faydası ıspatlanmış programlar var.yeni başladıysan stronglifts 5x5 bir seçenek olabilir.büyük ihtimal daha başlangıç seviyesindesin.bu tarz bilindik,egzersiz bilimine göre tasarlanmış programları kullanmanı öneririm

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Mucoderlerr

Mucoderlerr Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yeni başlamadım bayadır yapıyorum ama dediğim gibi zaten bu program örnek bir spor programından alındı çoğu yani ben yazmadım sadece geliştirdim dediiin şeyi duydum ama bana uymuyo malesef zaten bir program demek hep yapıcan demek değil mesela bi ay en fazla iki ay yaparım baktım verim alıyorum geliştirip devam ederim almıyorum başka programa geçilir doğal olarak spor yaparken bir çok programı kullancaz şunuda sölim herşeyi dr milletten beklememek gerekiyor biraz araştırma yetiyo birçok şey için vucudunu tanıyan sen isen en iyisini sen bilirsin ve şunu unutma hareketlerin sebebi belli bir bölgeyi yaralamak burdan gidersek proteinle iyileştirmek diyim kısa açıkladım yani kopy paste bilmediğin program yerine istediğin yeri çalıştırmak neresi eksik ise

8. Yojesse

Yojesse Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Aynen önemli olan kendini tanımak ona göre antrenman yapmak zaten en iyi program diye bi şey yok gerektigi zaman programla oynayıp değiştirirsin onu uygularsın kısaca süreç bu şekilde

Mucoderlerr bunu beğendi.
  9. Mucoderlerr

Mucoderlerr Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18

Güncel hali bu arkadaşlar iç dış
    SPOR PROGRAMIM
    Pazartesi
    Göğüs
    -Barbell Bench Press 4x12
    -Pullover 4x12
    -Dumbell Fly 4x12
    -Dumbell Hex Press 4x12
    Sırt
    -Barfiks Geniş 4xmax
    Biceps
    -Dumbell Curl 4x12
    -Hummer Curl 4x12
    Karın
    -Crunch 4x15
    -Leg raises 4x15
    Salı
    Omuz
    -Dumbell Press 4x12
    -Yana Açış L 4x12
    -Öne Açış Tek Dumbel 4x12
    -Omuz Machine 4x12
    Triceps
    -Hummer Halat Çekiş 4x12
    -Triceps Dips 4x12
    -Normal Aşağı İtiş Avuç İçli 4x12
    Bacak
    -Kardio Hit 15 max
    Perşembe
    Göğüs
    -Machine Bench Press 4x12
    -Butterfly 4x12
    -Cablo Crossover 4x12
    -Incline Dumbel Fly 4x12
    Sırt
    - Barfiks 4xmax
    Biceps
    -Konsantrasyon Curl 4x12
    -Hummer Curl 4x12
    Karın
    -Crunch 4x15
    -Leg raises 4x15
    Cuma
    Omuz
    -Dumbell Press 4x12
    -Yana Açış 4x12
    -Machine Arka Omuz 4x12
    -Öne Açış 4x12
    Triceps
    -Hummer Halat Çekiş 4x12
    -Dumbell French 4x12
    -Norm Aşağı Çekiş 4x12
    Bacak
    -Kardio Hit 15max

Arkadaslar birazcık yorum ve düzeltme istiyorum eksik yanları neler bu en güncel hali oyüzden konu açtım tabiki bu programı ömür boyu kullanmayacağım daha başlamadım bayramdan sonra başlicam gidişata göre belirli değişiklik mutlaka olacaktır hangi hareket gereksiz filan tarzında am önce burdan yorum almak istedim en son hali bu çünkü daha ne kadar iyileştirebilirim birde sırt ve bacak yok sebebi iki kasımda diğerlerine göre iyi sırtım baya gelişmiş onun için iyi bir barfiks ile çalışmış olacağım bacak için yağ yakmak zorunda olduğum için kardiodan şuanlık ve 2 aylık sürede şaşmam ondan sonra bi düzenleme ile eklerim tabi yorum yaparken bu program ile sonsuza kadar çalışmayacağım bunu dikkate alarak yapın lütfen arkadaşlar :)

Sayfayı Paylaş